Prekid ugovora
Posto sam pod ugovorom, kakvi su sulovi prekida ugovora, placa li se sta? zna li neko koji su uslovi.

Imam dream-a a zezam se sa totalom cekajuci hd kanale ma cao zdravo...
Reply
Ja sam baš zvao juče jer želim da ih otkačim,meni ugovor ističe u januaru 2014.a ugovor možeš da raskineš pod uslovom da platiš kaznu od 10.000 din.,eto to je jedina moguća varijanta da se otarasiš bede,ovako mi preostaje jedino da smanjim na osnovnu pretplatu od 820din. Zanimljivo da svi kod mene raskidaju ugovore pošto je došla kablovska panel Catv.
Reply
Zar ne pišu uslovi raskida ugovora u samom ugovoru? Hmmm Mislim, tako im je kod kablovske.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(14. May 2013, 18:15)Eddie Maiden Wrote: Zar ne pišu uslovi raskida ugovora u samom ugovoru?
Pise sve, ima svaka navedena stavka sto korisnika interesuje. Ja sam totalov korisnik od pocetka 2008. godine, i prezadovoljan sam. Thumb up
Reply
Сад сам погледао уговор.
Можеш да раскинеш уговор и пре истека уговорне обавезе,али се у том случају
плаћа ''казна'' 10 000 динара (Ја сам уговор потписао 2010 године, не знам да ли је сада иста цена...).
Ја сам понудом СД канала задовољан али ми смета веома лош квалитет слике на ЛЦД телевизору као и то што немају никакву понуду ХД канала као што имају корисници Д3 услуге.
Reply
(14. May 2013, 19:14)anticv Wrote: Ја сам уговор потписао 2010 године

Ako nisi potpisao novi ugovor, onda ne bi trebalo ništa da plaćaš ako hoćeš da napustiš TTV. Taj ugovor bi trebao da je istekao? Confused
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Raskidam ugovor tj verujem da hocu samo zbog lose ponude HD- kanala.
Reply
Ja moram da čekam da prođe još 6 meseci pa tek onda da raskinem,ne isplati se davati 10.000.A inače ja sam nezadovoljan ponudom sd kanala,hd me i ne zanima.
Reply
Ja ne znam žašto donosite takve zaključke bez ikakvog iskustva. Jeste li se raspitali kod njih u vezi HD kanala?
ja sam s obzirom na tehnologiju Total tv-a prezadovoljan uslugom.
Kao prvo koristim uslugu tamo gde drugi ne mogu ni da sanjaju da dođu sa paricom ili kablom, dalje imam LCD 55 i nisam lud da gledam SD kanale (a inače ih ima toliko koliko IPTV ili bilo koji kablaš neće imati nikada) , a HD kanala imam oko 20 tak (sedam iz njihovog paketa-uglavnom sportski kanali i ostali FTA).
Isto jako važno čitao sam na forumu da su najavili još minimum 10 HD kanala.
Pa sa tim kanalima i ovim FTA što čini ukupno 30 ko ima više. A ne zaboravite ovo je satelitska televizija.

Editovao teddy: uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata. Takođe, u slučaju da je poruka na koju se odgovara duža, treba umesto cele poruke citirati samo rečenicu ili pasus iz nje na koji se odgovor odnosi.
Reply
(14. May 2013, 19:14)anticv Wrote: Сад сам погледао уговор.
Можеш да раскинеш уговор и пре истека уговорне обавезе,али се у том случају
плаћа ''казна'' 10 000 динара

Ranije je bilo moguće raskinuti ugovor i pre isteka ugovorne obaveze bez plaćanja penala kada se menjaju uslovi, npr. povišenje cena, i to u roku od mesec dana od stupanja na snagu novog cenovnika.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)