Internet ponude u Srbiji (samo povoljne ponude)
Kad bi bila reklama za promociju verovatno bi presli, ovako tesko. Ko je cuo za PTT ADSL.
Reply
Evo iskreno da nije ovog foruma ni ja ne bi znao da postoji PTT Adsl... Ali ova ponuda je zaista sjajna, svak cast PTT-u!
Reply
PTT net je jedan od najvećih dajl-ap provajdera u Srbiji.

[Image: mapa.jpg]
pristupne tačke PTT NET-a
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
(02. Jul 2011, 10:57)FOX river Wrote: Ko je cuo za PTT ADSL.

Polako, ako ostanu ovoliko jeftiniji od konkurencije, mnogi će zahvaljujući usmenom predanju tj. word of mouth i te kako čuti za njih, čak i ako ne budu sprovodili kampanju za ovu akciju.
Reply
Mogu samo da kazem ne nasedajte. Imao sam njihov ADSL i u zivotu nisam bio prikljucen na goreg operatora od njih.
Reply
Ех мој први провајдер, још од кад сам се први пут прикључио на нет пре тачно 10 година (2001.). Smile
Пошто ми уговор код СББа истиче у октобру, ако ова промоција буде трајала заиста до краја септембра, а СББ у међувремену нешто не промени, одох ја код њих.
Наравно ако уопште може АДСЛ код мене, јесте да су ме откачили од двојника, али питање је да ли су ме накачили на нешто друго.

danilo08
Шта то конкретно не ваља код њих?
Од људи који користе њихов кабловски интернет, никад нисам чуо нека посебно лоша искуства, осим констатације да је њихов кабловски нет прескуп.
Reply
Imaju ceste prekide, brzina koju platis nije ta, stalno sam imao problema, zvao ih po sto puta, menjao modeme i uvek je bilo isto.

Inace raskinuti ugovor sa bilo kojim provajderom je veoma lako. Znam da stalno plase sa svojim ugovorima gde treba da se plati odredjena suma ako zelite da raskinete pre vremena.

U tom slucaju lepo se obratite RATELu sa dopisom u kome iznesete vase zamerke i trazite da se provere, sto oni i ucine i to je to.

Reply
Хмм, а код других провајдера, ако си користио АДСЛ, каква је ситуација? Мислим да није до твоје линије?

Свакако ћу морати да се распитам још, неко ће већ до септембра узети њихов АДСЛ и поделити искуства негде на нету. Да видим каква је сутуација тренутно.
Reply
Ne uopste nije bilo do moje linije. Npr, sa Telekomovim ADSLom nikada nisam imao probleme, kao i manje vise sa ostalima koje sam koristio, a dosta sam ih promenio. PTT je bio najgori i to ubedljivo. Uvek su imali neke radove ili su krivili Telekom.

Na IKOM sam presao zbog njihove tzv digitalne televizije, jer analogni signal mi je veoma los, pa sam ujedno uzeo i internet. Tacnije sve ide u paketu.
Reply
Na ES-u ima tema o PTT.net ADSL-u i nisam primetio neke veće žalbe na njih u poslednje vreme.
http://www.elitesecurity.org/t142377-17-ADSL-kod-ptt

U svakom slučaju, ako neko razmatra prelazak, možda je bolje da, kao što je Xman rekao, sačeka iskustva korisnika koji će u narednih mesec-dva iskoristiti ovu promociju, pa ako uoči da su pozitivna, da je onda iskoristi u septembru. Do tada možda i neko od konkurencije odgovori još žešće, mada nisam siguran da ćemo brzo videti neko još drastičnije spuštanje cena od ovog.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)