Problemi sa mts TV-om kod korisnika
(05. Apr 2015, 13:28)Rafael Wrote: Prijavio sam smetnje pa sad cekam..Sve sam probao sve izvadio iz struje restartovao ne vredi,D3I televizija mi normalno radi na modemu od telekoma..
Mora bti da je nesto pokvareno skart kabl,adapter ili sam stb uredaj .. 
Znaci prebacuje kanale,ima meni,sve komande sa daljinca reaguju ali nema slike ni tona - plav ekran ..
Reseno zelim ovom prilikom da kazem svaka cast telekomu  Mr Green sto je tako brzo reagovao - nedelja zvao sam ih pre pet minuta evo sad su me zvali i 
bilo je nesto kod njih blokirano u centrali kaze da je jos nekim korisnicima bilo blokirano neki update je bio a posto ja nisam gledao IPTV nekoliko dana 
ostalo je nekako blokirano .. sad radi bez greske..
Reply
Da li jos neko ima problema sa Disney XD? Nema tona uopste, a klinci mi samo taj kanal gledaju. Vec par dana nema tona uopste samo na tom kanalu.
Reply
Nema tona na Disney XD. Probaj da im ukažeš na taj problem mejlom na info@telekom.rs
Reply
Sta je greska 102001,ne radi mi iptv
Reply
Nova platforma zar ne ?

Proradice to samo od sebe u jednom trenutku...moji matori zbog te greske nisu imali IPTV celu subotu ( a vaznih tekmi koliko hoces..hteli su da bace sve kroz prozor )..u nedelju ujutru proradilo samo od sebe.

Ako zoves call centar oni ce ti reci da restartujes ruter i modem Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)