JP ETV - unutrašnja organizacija i funkcionisanje
Ja sam malopre zvao sa mobilnog i call centar radi na broju 18988 dok je 18999 'invalid number'
Reply
Neznam koliko je vas probalo da uporedi podatke sa sajta etvservis.rs/PronadjiOdgovarajucuEmisionuStanicu.aspx i stanje na terenu. Ja sam danas uporedjivao na par lokacija,u sustini to je to samo koji DB gore. Pohvale sto ovo postoji,ali mislim da mali broj ljudi i zna da postoji.

Reply
Quote:Počeo da radi kol-centar za digitalizaciju
Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija saopštilo je danas da je sa radom počeo pozivni centar za podršku građanima u procesu prelaska sa analognog na digitalno emitovanje televizijskog signala. Pozivanjem broja 18911 građani mogu dobiti sve korisne informacije vezane za proces digitalizacije.
Građani će moći da dobiju sve informacije o tome na koji način se obezbeđuje prijem digitalnog televizijskog signala, preko kojih predajnika u Srbiji će biti emitovan
signal, koje su neophodne tehničke pretpostavke da bi bio realizovan prijem televizijskog digitalnog signala.
Pozivom na broj se mogu dobiti informacije kako se instalira uređaj za prijem digitalnog signala, čemu služi žig garancije "digital TV", u kojim zonama raspodele se nalaze različite opštine, mesta i gradovi u kojima građani žive, kada se isključuje analogni signal u različitim opštinama, mestima i gradovima.
Pozivni centar će pružati i tehničko-tehnološku pomoć korisnicima koji su ostvarili pravo na subvencionisanu kupovinu STB uređaja sistemom vaučera, navodi se u saopštenju.
Ministarstvo podseća građane da fazna gašenja analognih predajnika počinju 15. aprila sa regionom Vršca, a da će do 17. juna na celoj teritoriji Srbije biti okončan prelazak sa analognog na digitalno emitovanje.

http://www.rts.rs/page/rts/sr/Digitaliza...aciju.html
T2 SRB TV T2RO M1

Reply
Quote:Tatjana Matić, državni sekretar u Ministarstvu trgovine i telekomunikacija je gostujući u Jutarnjem programu RTS-a izjavila da kol-centar koji je juče počeo sa radom građanima pruža sve neophodne informacije o procesu prelaska sa analognog na digitalno emitovanje TV signala. Broj kol-centra je 18911.
RTS "Kol-centar za digitalizaciju"
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
ETV pre mesec i po dana:
Quote:JP ETV u saradnji sa Ministarstvom trgovine, turizma i telekomunikacija će pružati pomoć građanima putem telefonske linije 18988 i 18999.

I juče:

Quote:Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija saopštilo je danas da je sa radom počeo pozivni centar za podršku građanima u procesu prelaska sa analognog na digitalno emitovanje televizijskog signala. Pozivanjem broja 18911

:|

Nije ni čudo što ranije niste mogli da ih dobijete.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Zasto nije tacna interaktivna mapa na ETV -RS -Pronadite otgovarajucu emisionu stanucu-
Reply
(21. Mar 2015, 18:13)Major Wrote: Neznam koliko je vas probalo da uporedi podatke sa sajta etvservis.rs/PronadjiOdgovarajucuEmisionuStanicu.aspx i stanje na terenu. Ja sam danas uporedjivao na par lokacija,u sustini to je to samo koji DB gore. Pohvale sto ovo postoji,ali mislim da mali broj ljudi i zna da postoji.

pozdrav
za Jug Srbije tacnije lokacije Besna kobila i Sveti ilija kod Vranja podaci sa ovog sajta nisu tacni npr lokacija Vranjska banja pokazuje da signal sa Besne kobile i predajnika Sveti ilija ne postoji uopste a da signal dopire sa Jastrebca sto je neizvodljivo nikako zbog planine Oblik
Reply
Iako se primakao rok da se digitalizacija privede kraju ljudi u ETV su izgleda rešili da zamene pojedine tehničare i umesto njih dovedu i postave nove. Samo možemo da nagađamo zašto je to tako. Naime od jednog sagovornika koji je u vezi sa tehničarima zaduženim za preuzimanje signala od lokalnih emitera sam saznao za ovo i već su emiteri obavešteni o novim ljudima za kontakt i obavljanje tog posla.
Reply
Stari "recept" iz našeg pravosuđa, zdravstva, itd.
Reply
Da li planiraju u skorije vreme da izbace spisak lokalnih kanala u MUX.2 po regionima ili čekamo 15.Jun da se iznenadimo...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)