JP ETV - unutrašnja organizacija i funkcionisanje
Izgleda da neko čita ovaj forum, jer su pokušali da očiste... Quttera još uvek prijavljuje 4 malware-a (ne znam da li je false positive), kao i gomilu raznih linkova koji vode na nekakvim tretmanima za kosu/perikama?
I LIKE TRAINS
Reply
JP ETV pricaju na japanskom

[Image: nbG68gR.jpg]

edit E. Maiden: stavljen direktan link ka slici umesto običnog linka
AMIKO MiniHD T2C, AMIKO Spiel Mini, Technisat Skystar 2 HD, Sony CRF - 320
Reply
Kad se provuče kroz Google Translate, zapravo piše da prodaju kopije Luja Vitona. ROFL
Reply
Kad vidim ozbiljnu firmu ili instituciju koja ima prost sajt a ipak urađen u WP ili "đomila" prikenja mi se.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Nikad neces shvatiti u kojoj smo zemlji. Obicnim ljudima seku struju za 5000 rsd duga, a tebi je krivo sto ETV ovako posluje. Ja i drugi koji vole radio da imaju i koji hoce na posten nacin doci do dozvole nismo u mogucnosti vec dobiju oni koji su clanovi partije.
Reply
Ne znam dal im je informacije dostavljao ETV,ili su ovi sa dvbtmap sami prepravljali liste,uglavnom ima dosta promena pa su neke predajnicke lokacije "izvucene" iz svojih zona,pa tako sad imamo Obrenovac,Aleksandrovac....Evo kako izgledaju na dvbtmap dve Begaljice iz zone Avala:

[Image: BtGVC9q.png]

[Image: u8oRLNv.png]
Reply
Taj deo kod Srebrnog jezera i jeste zona Avala.
...inace
Mnogi repetitori su vezani za veliki predajnik u susednoj zoni, zbog opticke vidljivosti.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Kad pogledam ovaj promotivni film pomislim da možda živim u Nemačkoj, a ne u Srbiji. Sve lepo nafilovano, med i mleko u digitalizaciji Srbije.  Još samo kad ne bi bilo svih onih problema oko digitalizacije o kojima pišemo na ovom forumu pa da i poverujem kako je sve bajno i sjajno.  Glare

https://www.youtube.com/watch?time_conti...bgXQm_U7jo
Reply
(V. Novosti) Prave letnju pozornicu kod Avalskog tornja
[Image: aGBAsK3.png]
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)