RTL, RTL 2, RTL Kockica (HR)
Inače, hrvatski RTL mi ima najljepše titlove, što se tiče televizija, bar što sam do sad vidio, pogotovo od početka ove godine otkada su u 16:9 formatu. Smile
Reply
06:05 Aurora, telenovela ®
06:55 Nasljednici, telenovela ®
07:45 Dragon Ball Z, animirana serija ®
08:10 Ezel, dramska serija ®
09:30 Exkluziv Tabloid ®
10:00 Big Brother - uživo iz kuće
11:15 Večera za 5 ®
12:05 Aurora, telenovela
13:00 Big Brother - uživo iz kuće
13:35 Nasljednici, telenovela
14:25 JADNI JOE, američki film
16:15 MUŠKARCI U ČIZMAMA ZA STEP, američki film
18:00 Exkluziv Tabloid
18:30 RTL Danas
19:05 Večera za 5
20:00 Ezel, dramska serija
21:00 Big Brother, reality show
22:00 Uvod u anatomiju, epizoda 22. dramska serija
22:55 Uvod u anatomiju, epizoda 23. dramska serija
23:50 RTL Vijesti informativna emisija
00:05 CSI: Las Vegas 8., epizoda 5. (12) serija
00:55 CSI: NY kriminalistička serija ®
01:40 Astro show (18) emisija uživo
02:40 Big Brother reality show ®
03:30 CSI kriminalisticka serija ®
04:15 RTL Danas informativna emisija ®

Ova nova programska shema RTL-a mi se baš sviđa, pogotovo poslijepodnevni filmovi ^^. :D
Reply
Dobra im ta nova šema.
Reply
Meni nedostaju sitcomi popodne i ujturu (Nanny, Roseanne, Mad About You...). RTL je na samom pocetku imao odlicnu shemu, posle su poceli sa latinosapunjarama i glupim decjim serijama popodne, koliko samo puta su davali onog smaraca Urkela...Kolutam očima
Reply
Kad li će kod nas neka televizija da se smiluje i počne da naručuje ovako redovna mesečna istraživanja javnog mnjenja sa sve rejtinzima vodećih političara:

Izvor: http://www.rtl.hr/video-vlada-sjedi-dva-clanak-28371
Reply
Ja mislim: NIKAD!!!!
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
(05. May 2011, 12:38)MysT Wrote: 06:05 Aurora, telenovela ®
06:55 Nasljednici, telenovela ®

08:10 Ezel, dramska serija ®

10:00 Big Brother - uživo iz kuće
11:15 Večera za 5 ®
12:05 Aurora, telenovela
13:00 Big Brother - uživo iz kuće
13:35 Nasljednici, telenovela

19:05 Večera za 5
20:00 Ezel, dramska serija
21:00 Big Brother, reality show

01:40 Astro show (18) emisija uživo
02:40 Big Brother reality show ®

Ova nova programska shema RTL-a mi se baš sviđa, pogotovo poslijepodnevni filmovi ^^. :D

Svi razlozi zbog kojih izbjegavam RTL u ovim terminima. A njih je, na zalost, sve vise. U odnosu na pocetak emitovanja, ovo je sada bas - katastrofa.
Reply
Pre godinu,dve RTL mi je bio omiljeni TV kanal ali sada kako su krenulo sa Latiino i Turskim sapunicama, nema sporta, ukinuli su Premier kigu i ostalo sad su jedna ispod prosecna TV stanica, na veliku žalost!!!
Reply
RTL emitira samo 3 sapunice (iako je i to previše), za razliku od nekih drugih hrvatskih i srpskih nacionalnih kanala. Da ne govorim koliko su profesionalni i izgledaju svjetski po najavama i svemu ostalom...

Big Brother je najgledaniji sadržaj na RTL-u, a i gledam ga, tako da, to je u redu.

Astro show-ove treba ukinuti, istina.

Večera za 5, emisija je sasvim OK. A i gledana je, zato i jest u programu od 2007.
(17. May 2011, 16:24)vajro Wrote: Pre godinu,dve RTL mi je bio omiljeni TV kanal ali sada kako su krenulo sa Latiino i Turskim sapunicama, nema sporta, ukinuli su Premier kigu i ostalo sad su jedna ispod prosecna TV stanica, na veliku žalost!!!

To što nema sporta, ne znači da su ispodprosječni. Facepalm
Reply
(17. May 2011, 16:33)MysT Wrote: RTL emitira samo 3 sapunice (iako je i to previše), za razliku od nekih drugih hrvatskih i srpskih nacionalnih kanala. Da ne govorim koliko su profesionalni i izgledaju svjetski po najavama i svemu ostalom...

Hm, koliko sapunica se dnevno emituje recimo na B92 ili na Avali? Nadam se da ce mi neko od kolega forumasa iz Srbije dati precizan odgovor. A sto se tice najava i dzinglova, mnogo tv stanica iz regiona izgleda kako ti kazes "svjetski" tako da tu RTL nije nista toliko specijalno.

Quote:Big Brother je najgledaniji sadržaj na RTL-u, a i gledam ga, tako da, to je u redu. To što nema sporta, ne znači da su ispodprosječni. Facepalm

Ako je odavno izlizani rijaliti kao sto je BB najgledaniji sadrzaj to onda, na zalost, dovoljno govori o kvalitetu ostalih programskih sadrzaja na istoj. A sto se tice sporta, da, moje je misljenje da nedostatak takvog programskog sadrzaja ju cini ispodprosjecnom. Gdje su nestala stara dobra vremena, kad je taj isti RTL prenosio Svjetsko u rukometu, Englesku ligu...Sad se, na zalost, pretvorio u telku za domacice-penzionerke i klince.Facepalm

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)