TV stanice (zemaljske i kablovske) i piraterija
(06. Oct 2016, 11:40)hamlet1920 Wrote: + ovo emituju sinhronizovano... majko mila na šta to zvuči. Facepalm

Sinhronizacija i nije toliko loša koliko je ne prijatno za gledanje (bar meni) uz ove crne natpise kojima prekrivaju logoe.Mogli su (ako već piraterišu) da samo zamagle logo.

Drugo,ja i dalje ne verujem da u jednoj zemlji televizija i to ne bilo koja nego sa nacionalnom frekvencijom ovoliko pirateriše.Od lokalaca sam navikao ali ukoliko se ne varam oni i dalje emituju BBC-jeve dokumentarce takođe sa zamaskiranim logoom i takođe sinhronizovane.Država se svakog dana sve više i više.
Reply
Je l' oni rade tu sinhronizaciju ili neka druga firma? Ne mogu da verujem da neko sinhronizuje piratski snimak.
Reply
(06. Oct 2016, 20:10)Daky585 Wrote: Je l' oni rade tu sinhronizaciju ili neka druga firma? Ne mogu da verujem da neko sinhronizuje piratski snimak.

Najverovatnije oni,jer sam par puta čuo da isti glasovi sinhronizuju i dokumentarce i crtaće.
Reply
Information 
- offtopic u vezi pitanja sa problemom oko EPGa je obrisan pošto je pitanje postavljeno u odgovarajućoj temi
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)