TV stanice (zemaljske i kablovske) i piraterija
Juce na televiziji Marš iz Valjeva film Déjà Vu (gl. uloga Denzel Washigton) iz 2006
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Nova serija na NTV Nišava
[Image: nisava04022012225740.png]
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Zasto mislis da nemaju otkupljena prava na ovu seriju??? :D
Reply
TV IN iz Crne Gore (televizija sa nacionalnom pokrivenoscu) vec dva dana prikazuje americku humoristicku seriju Accidentally on purpose sa piratskog snimka - uredno stoji i vidi se znak CBS-a, kao i americki znakovi koji oznacavaju za koji je uzrast primjerena serija (TV PG i sl) a titl skinut sa prijevodi-online. Zivo me zanima kad ce i hoce li IKO da reaguje na ovo.
Reply
Zasto bi bilo ko reagovao??? Kada sam bi preko leta u Budvi, lokalni kabl operator u osnovnom analognom paketu emituje RTL HR, rtl2, novu, Domu, Pink movie i film, na moje najvece zaprepascenje HBO i Comedy! Tako da tamo bukvalno nikakav zakon o autorskim pravima ne postoji! Tako da me ovo sa ovom serijom na tv IN, nista ne cudi, ljudi prosto uzivaju u bezzakonju!
Reply
To zavisi od kabel operatera, vjervatno se radi o nekom manjem, jer ovi veci (Extra TV, BBM, Cabling) nemaju u ponudi osim HRT-ovih niti jedan hrvatski kanal (bilo je prije, poslije su na reagovanje nove i rtl-a izbaceni, ista stvar je bila sa prvom iz srbije).
Isto tako, piraterija nije cudna za lokalne tv stanice, TV Niksic recimo prikazuje filmvoe sa bioskopskim snimcima i sl.
Al da televizija koja ima nacionalnu pokrivenost tako lagano prikazuje seriju sa sve znakom CBS-a, to se jos uvijek nije desavalo. Ocigledno kriza natjera na sve (a IN se nalazi u debeloj krizi).
Reply
Odakle je nikla ova TV Nisava,vidim ima je i na netu.
Reply
ТВ Нишава је локална ТВ станица из Ниша.
Reply
Bese Romska?
Reply
Ma da,dozvolu su dobili kao rtv stanica koja emituje program na Romskom i Srpskom jeziku, a skoro sam negde procitao da je radio promenio vlasnika,i muzicku koncepciju,za 180 stepeni. Nema vise Romske i ostale narodne muzike, sad pichu zabavnjaci, a po ovome sto sam onako "odokativno" video, izgleda da je i tv Nisava promenila vlasnika...mozda je otislo u paketu,ko zna...
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)