Domaći kanali u ponudi Digija
I romskom jeziku,to nsu napisali.
Reply
Lepo sto su vratili RTV 1,kad bi ubacili Prvu TV koju ima cak i Polaris bilo bi dobro,kao i titlove na Nacionalnoj Geografiji koju sam gledao redovno.Steta sto nema ni jedan History.Sad
Reply
Има Виасат Хистори. А има и "на кварно" Хистори HD са српским титловима.

EDIT: Sad sam video zvaničnu ponudu.
VIasat History sa srpskim prevodom postoji na satelitu sa kog se emituje Digi TV platforma, kao i History HD.
Reply
Ttilovi na Nacionalnoj Geografiji su izbačeni jer je to sada samo rumunska verzija, a mi u Srbiji imamo našu koja nije u ponudi Digija. Viasat History i History HD jesu na satelitu ali nisu u ponudi DIGI TV Srbija, kao ni ostali Viasat kanali.
Reply
Malo im zabagovao EPG. Na Novoj ide RTL-ov EPG.

[Image: dsc0170fj.jpg]
Reply
Od kad na digiju idu nova i rtl ??

Reply
Od 11. mjeseca 2006.
Hrvatski paket.
Reply
Misli se na to da idu u srpskom paketu ispod tezge, pošto je na screenshotu srpski redosled kanala, a na sajtu nema Nove i RTL-a u njemu.
Reply
Ma ovaj screenshot gore je dreambox ili neki drugi ne-službeni receiver za praćenje Digija preko CS-a. A tamo ide sve.. RTL i Nova su preko originalnog boxa i kartice isključivo u hrvatskom paketu, nikako drugačije.
Reply
Hvala na objašnjenju. Iz nekog razloga sam mislio da Digi ne radi preko CS-a, pa sam pogrešno protumačio screenshot.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)