Domaći kanali u ponudi Digija
(04. Nov 2012, 12:21)digitalmaniac Wrote: A Digi nema ni jedan Pink tako da sam miran.:P

digitalmaniac jel istina da na Digi nema ni jedan Pink?I dali mozes da menjas audio na stranim kanalima?I dali internet ide preko fiksnog?

Sto su skinuli Avalu pa zamenili ga sa Pink 2 kad avala jos uvek postoji?

Editovao teddy: dodat citat i izdvojena tema u zaseban potforum za Digi. Još jednom upozoravam ovog korisnika počne da obraća pažnju na to gde piše o čemu.
Reply
Ma Digi propada ima samo RTS1 i 2,Happy,B92.Audio mozes da odabere engleski,rumunski,madjarski.Neznam gde si cuo za Digi internet imaju ga u Digi kablovskoj u Rumuniji i mozda Madjarskoj.Pretplata za Digi sad iznosi 528,82 dinara.
Najbolji izbor za malo para ti je Polarismedia.
Reply
На Диги ТВ-у од домаћих канала има само РТС 1 и 2, Б92, Хепи и ДМ Сат.
Reply
Za internet sam procito http://www.diginet.rs/index.php?task=paketi_home
a jel imate ove kanale
http://www.digi.rs/web/index.php?task=kanali&paket=1

Steta znaci nema Prvu i Pink Sad

Da ima Pinka i Prve odma bi uzo!Jer SBB je sve skuplji i skuplji!
Reply
Ovo za net prvi put vidim najbolje da pozoves da se informises.
Sto se tice kanala nisu ti izbacen je RTV1,Studio B,hrvatski kanali NetTV i Jabuka TV ide samo jos bosanski OBN.Takodje ne ide CNN a suska se da uskoro ispada i Discovery i Animal Planet.Nema vise ni titlova na Nacionalnoj Geografiji.
Takodje je onemoguceno gledanje FTA kanala sa tog satelita.
Reply
ShockShockShockOces da kazes da RTV,Studio B,NetTV,Jabuka TV,CNN su izbacili!Pa sta su stavili umesto tih kanala?
Ako izbace Animal mozda ce ti umesto njega ici Digi Animal World nov kanal!
Reply
Nisu ubacili nista sto se tice Digi Animal i Digi Worlda ici ce rumunski i mozda madjarski titlovi tako da ne dobijamo nista vec gubimo.
Cak nisu ubacili hrvatima RTL2,RTL+ i Doma iako vec idu RTL i Nova sto je dokaz da njih hrvatsko i srpsko trziste ne zanimaju vec gledaju da uzimaju novac dok mogu ali sve vise se vide Polarisovi tanjiri.
Reply
Koji debili ako sam uzo srpski paket onda se podrazumeva da mi stavi domace kanale i strane kanale sa nasim titlovima a ne da mi guraju Madjarske i rumunske kanale i jos stave strani kanale sa njihovim titlovima stvarno su debili!
Reply
Kasnije kad budem imao vremena stavicu listu kanala koji idu u srpskom paketu.
Reply
Znaci ti automatski imas manje kanala a placas istu cenu!LOPOVI!

Ok kad budes mogao postavi mi listu kanala koji idu u srpskom paketu.Jel ima mozda i Nemacki audio na nekim kanalima?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)