Novosti (bilo kakve)
Isto, 10/1. Samo kod mene (Tošin B.) varira

[Image: 6583126798.png]
Reply
Pošta net sada nudi paket od 50 Mbps i osnovnu analognu ponudu po ceni od 1899 dinara mesečno.

Za 1749 dinara mesečno može se uzeti osnovna analogna ponuda i paket od 30 Mbps.

To je redovna cena, a prva 3 meseca su besplatna uz 24-mesečni ugovor za nove korisnike i korisnike kojima je istekla ugovorna obaveza.

Kome treba digitalni prijemnik, on se doplaćuje 180 dinara mesečno.

http://www.postanet.rs/lat/struktura/pos...ternet.asp

Sve u svemu, dosta povoljna ponuda za one kojima ne trebaju napredne TV usluge poput vraćanja unazad, Pickboxa ili HBO OD.
Reply
I osnovni paket digitalne televizije im je odlično sastavljen (makar za grad Beograd). Sve je tu dostupno. Fox kanali, pinkovi filmski, zatim svi rts pay kanali, svi sport klub kanali, (uz doplatu dolaze i sve arene) itd. Primer i recept za ostale operatere kako treba da izgleda osnovni paket.

http://www.postanet.rs/lat/struktura/tel...eograd.asp
Reply
Je l' osnovni digitalni paket beše i dalje otvoren za sve koji imaju DVB-C kompatibilni televizor ili prijemnik ili su ga možda skremblovali u međuvremenu?
Reply
Nije mi poznato. Trenutno kod IKOM-a (tamo gde nije urađena integracija na SBB) ima oko 40-tak otključanih digitalnih kanala koji su manje više slični sa osnovnom analognom ponudom. Moguće da je na PTT-u slično. Verovatno da im nije otvoren čitav digitalni osnovni paket za DVB-C tjunere nego samo deo kanala. Na žalost, u mom kraju nemaju infrastrukturu pa sam prepušten ratu između Telekoma i SBB-a.
Reply
(27. Dec 2017, 22:55)pjaf Wrote: Je l' osnovni digitalni paket beše i dalje otvoren za sve koji imaju DVB-C kompatibilni televizor ili prijemnik ili su ga možda skremblovali u međuvremenu?

Nisu svi kanali otvoreni, za neke je ipak potreban CAM modul i kartica njihova, ali recimo solidnih 105 kanala ima u osnovnoj digitalnoj bez digitalnog prijemnika ili CAM modula.
Reply
Po sajtu ima 146 kanala u osnovnom digitalnom paketu u Beogradu i Novom Sadu (ostalo nisam proveravao), to bi značilo da je četrdesetak nedostupno bez kartice.

U svakom slučaju daleko su liberalniji po tom pitanju od većine drugih operatera.
Reply
Nasa Balkan TV sa svojim prilepcima Nasa Party i Nasa Vremeplov, nisu trenutno u ponudi Posta Net. Videcemo dal ce da se obnovi ugovor.
Reply
prebirah po telefonu, pa nađoh ovo, iz nekih novina od pre par meseci:

[Image: SjdojPd.jpg]
Reply
To je iz Aloa od prošlog septembra, oktobra kada su imali kampanju protiv te Petrovićke i Šolaka (i Đilasa iako tada još nije bila objavljena vest o prelasku serije sa RTSa na Top TV). Kačio sam to ovde.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)