Novosti (bilo kakve)
sad definitivno imaju najjaču ponudu od svih

samo je pitanje slika kakva je, ja imam osećaj da im je kvalitet slike lošiji nego na iptv ili sbb

i pouzdanost neta i tv-a je upitna, kad uporediš poštu sa mts-om ili sbb-om
Reply
Kvalitet slike PoštaNet-a na DVB-C tjunerima ni u jednom pogledu ne zaostaje za konkurencijom, ni kod SD, ni kod HD kanala.
Sticajem okolnosti imam mogućnost da uporedim u odnosu na SBB-ov IPTV (D3i) i to na Samsungu FullHD od 46", kao i na LG Ultra HD od 49".
D3i sam bio prinuđen da uzmem odmah posle Nove godine, zbog gašenja SK1 i SK2 od strane Pošte, a imam ukućane koji ne mogu da žive bez Engleske Premier Lige i Španske lige. Iako su nam svi fudbalski sadržaji dostupni preko CS na Dreambox-u, moć navike je čudna, da se neki sadržaji gledaju isključivo na SK.

Inače od Poštarskog Net-a sam se oprostio mnogo davno, znam da je bio pouzdan, ali skup i spor. Kakva je danas situacija sa njihovim netom ne znam. U međuvremenu sam bio korisnik Targo Telekoma, a sada nas služi VDSL Net50.

BTW, PTT KDS je vlasnik instalacija koja je inicijalno izgrađena po propisima, podzemno. Gradili su sporo, ali moje je iskustvo da su im i magistralne instalacije i zgradne bolje urađene od SBB-ovih i IKOM-ovih. Za čvorišta ne znam u kakvom su stanju.
DVB-S2:CS on DM800HD SE Sim2.10 (45˙E - 30˙W)
mt:s vDSL Net50
Reply
Izgleda da poštari ne povećavaju cenu pretplate, i ostavljaju sve SK-ove u osnovnoj ponudi  Shock

http://www.postanet.rs/lat/struktura/tel...j-ceni.asp
Reply
Na drugim forumima sam video najavu da će od 1. februara poboljšati i kablovski Net (nisam siguran samo da li će povećati brzinu, smanjiti cenu ili oba). Ajd da vidimo i to čudo :)
Reply
U osnovnom paketu digitalne televizije nalaze se novi kanali:
RTS Život
RTS Drama
RTS Kolo
RTS Trezor
RTS Muzika
Svi kanali su na 394MHz.
Reply
http://rtvforum.net/showthread.php?tid=2...#pid187021
Reply
(16. Jul 2017, 12:47)Igi Wrote: U osnovnom paketu digitalne televizije nalaze se novi kanali:
RTS Život
RTS Drama
RTS Kolo
RTS Trezor
RTS Muzika
Svi kanali su na 394MHz.
Reply
Ja imam autorska prava na ovu vest Smile
Reply
Izgleda da je povećana brzina interneta. Ako ne promene i cenu, ovo je već solidan paket.

[Image: 6561610639.png]
Reply
Intersantno - i kod mene je baš ubrzan Net (imam 10/1 paket):

[Image: 6572688369.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)