Novosti (bilo kakve)
Sada već svi (ostali) provajderi nude internet+TV kombo, digitalni signal, desetostruko veće brzine.

Da li će se ikada nešto dogoditi na PTTKDS, imali kakvih promena u menadžmentu?
kopam rukama i nogama da pobegnem od PTTa
Reply
dogodiće se jednog dana kada ih neko kupi ali pitanje je koliko će desetina godina proći do tada...a do tada ne očekuj ništa novo ( ili preciznije ništa novo dobro)
Reply
Od njih možeš uskoro da očekuješ nove cene (uvećane)...
DVB-S2:CS on DM800HD SE Sim2.10 (45˙E - 30˙W)
mt:s vDSL Net50
Reply
Ja мислим да откажем тв и не плаћам претплату више, а овима ће сигурно требати више месеци да ми пресеку кабл ако уопште и дођу!

Послато са RACERII користећи Тапаток 2
kopam rukama i nogama da pobegnem od PTTa
Reply
Pre dva meseca sam im poslao reklamaciju u vezi ocajnog signala i po starom dobrom obicaju nisu mi odgovorili. Da stvar bude gora, poceo je povremeno da mi puca i internet sto se ranije nije desavalo. Ljudi koje poznajem na Novom Beogradu masovno prelaze na Targo Telekom. Za sada su odusevljeni promenom "sa magarca na konja". Sacekacu nekoliko meseci da vidim kakvi su na duge staze, pa prelazim i ja kod njih. Ovim kulovima u PTT-u zelim Ranting

edit E. Maiden: želje i pozdravi zamenjeni odgovarajućim smajlijem.
Reply
(04. Oct 2012, 00:29)Milanche78 Wrote: Ja мислим да откажем тв и не плаћам претплату више, а овима ће сигурно требати више месеци да ми пресеку кабл ако уопште и дођу!
Kada sam ja odjavio PTT KDS, trebalo im je 4 radna dana da dođu i da me isključe! :@:dodgy:

Послато са GT-S6102 користећи Тапаток 2
DVB-S2:CS on DM800HD SE Sim2.10 (45˙E - 30˙W)
mt:s vDSL Net50
Reply
Azuriran sajt PTT-KDS-a informacijom da je poskupela pretplata.
Reply
kakve legende... pa jeste, poboljšali su ponudu uvođenjem best tv...
Reply
a najbolje bi bilo kad bi uveli i arenu 1 bih i arenu 1hr i sk prime tada bi ponuda bila potpuna
pozdrav
Reply
Na kds sajtu je pisalo obavestenje da ce poskupeti kablovska meni danas stigao racun isti kao i za prethodni mesec 711 din.Ako moze neko da napise koliki je njemu racun stigao samo za Suboticu me interesuje?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)