Targo net - opšta tema
Information 
Poruke o Targu, prebačene u ovu temu, pošto se ova tema tiče samo njihovog neta.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Da li još neko ima problem sa internetom? Juce sam se vratio kući posle par dana odsustva i internet ne radi tj. modem ne može da dobavi IP adresu. Navodno se radi o softverskom kvaru ali evo već drugi dan kvar ne otklanjaju, a kada ih pozovem od operatera na call centru apsolutne je nemoguće dobiti bilo kakvu relevantnu informaciju. Raspad.
Reply
Pošto je par meseci internet radio bez problema, u poslednjih mesec-dva se dešava redovno (više puta dnevno) da se ONT sam od sebe restartuje, što podrazumeva gubitak TV i internet signala na par minuta. Problem sam prijavljivao više puta, ali osmi obaveštenja da je moja reklamacija prosleđena nadležnoj službi, nije bilo nikakve reakcije.

Sada se stvari komplikuju, jer poslednja 3 puta posle restarta ONT ne pribavlja IP adresu, tako da ostajem bez interneta na duže. U utorak je to bilo 12 sati, u subotu takođe, a poslednji prekid je nastupio juce oko 16h i jos uvek traje. Mislim da je rastanak neminovan, kao i na žalost, povratak RV-u.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)