Targo net - opšta tema
aha znam, imam vodič na iptv
dobro srediće valjda epg

nije loše sve ukupno, uzeću njih

nego u vezi digitalnih i anlagonih kanala jel se to bira na tv-u koje ću ili automatski odmah imam digitalne ?
Reply
Imaš istovremeno 72 analogna i 104 digitalna TV kanala, a od TV prijemnika zavisi. Ukoliko ti TV podržava DVB-C, besmisleno je da gledaš analogne, koji su namenjeni onima čiji televizori to ne podržavaju.
DVB-S2:CS on DM800HD SE Sim2.10 (45˙E - 30˙W)
mt:s vDSL Net50
Reply
podržava
a kako da znam koji je analogni a koji digitalni
i jel se dobija njihov daljinski? kod telekoma sam imao neki njihov ?
Reply
(21. Sep 2013, 21:27)dj90 Wrote: a kako da znam koji je analogni a koji digitalni

Pročitaš uputstvo za televizor, deo o pretraživanju i memorisanju kanala.
Reply
ok hvala i još pitanje

na koji se priključak povezuje taj njihov modem, na antenski, hdmi ili neki drugi?
Reply
Wink 
Oni imaju ONT uređaj, koji je i modem i ruter i "primopredajnik" za analogne i digitalne TV kanale.

TV se povezuje na antenski priključak, koaksijalnim kablom i može da se poveže više TV aparata u stanu, ne treba ti nikakav dodatni STB-risiver, niti dodatni daljinac.
Stars

[Image: WUpQH7c.png]
Reply
i još jedno pitanje, sad sam video ove cene i šlogirao sam se
http://www.targotelekom.rs/wp-content/up....2013..pdf

koliko si ti platio da ti sklope sve to ?

i šta znači ono izlazak na teren na zahtev? nije valjda da naplaćuju i kad ti se pokvari nešto pa da dođu da poprave? meni su kod telekom dolazili sto puta za dž

izvini što smaram ali hoću da budem siguran
Reply
Mene je koštalo sve to 0 din. Ali tako je tada bilo, u oktobru prošle, 2012. godine.
A čujem da već nekoliko meseci nikog novog nisu priključili, navodno, iz razloga nedostatka ONT.
Reply
ok hvala Smile
izvini na smaranju
Reply
ko koga zeza sada :D svi koje sam pitao kažu da se ne menja ip a oni kažu da se menja

[Image: o5tfd0.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)