Prijem usled propagacija
Lepe propagacije veceras od strane spanskog nacionalnog radija RNE na sledecim frekvencijama: 88,6 i 87,9 ciassic RNE, 92,3 RNE 3,i SER Cadene na 91,7 i 99,1 i UNID stanice na 96,6 104,4 104,6 i 104,8mhz. Pomenute stanice nisu imale cist signal da bih procitao naziv kao sto je imao RNE RDS uredjaj.
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Potvrdjujem jeste kuvalo veceras, nego nemam RDS na tjuneru... Sad

Propagacije su cudo, nisam mogao da verujem da kw moze preko 1000km u propagaciji i moze sa RDS doduse na telefonu Smile
Reply
Druze kad sam kupovao liniju ja sam trazio sa RDSom! Jeste da je onda kostalo al nezalim, ja se secam kad je pismo cinimi se iz Madjarske sa kasetom stiglo u tadasnji Den radio iz Milanovca ovi se uplasili sta im salju iz inostranstva ono covek uhvatio njihov signal radija i snimio na kasetu i poslao im postom a njima predajnik bio na Rudniku jacine 300w, cudo su ti propagacije.
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Reply
Ma ja sam mogao da kupim tjuner sa RDS ali stace mi kada nema prijem kao ovaj bez, e sad ima uredjaja koji su dobri a nezna se preterano za njih ti si ubo dobru liniju "seriju" ima i losih serija. Kao meni sto zapade telefon ni u snu se nebih nadao da ima takve radio performanse smesno ai istinito sasvim upotrebljivo i za neki dx cak vidjao si mozda sta sam snimao.Pozdrav
Reply
Jesam vidjao sam, ma meni tip kupio u BGu 99god ja mu rekao da mi kupi nesto dobro za te pare(450 DM) a on znao radio sa tehnikom u Sonijevom predstavnistvu i tako ja dodjoh do dobrog uredjaja, kad dodjem do para jos da kupim SANGEAN ATS-909 ili nesto slicno na baterije i onda mi netreba od uredjaja nista vise! A sto se tice tjunera sad ih ima ko pleve moze da se nadje za jeftine pare!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Reply
Propagacije bas kuvaju od jutros uglavnom Francuzi, evo jednog snimka gde prekriva Republiku Srpsku na 89.9Mhz koja inace ima vrhunski konstantan prijem, okacicu kasnije jos po nesto uglavnom kuva...

Reply
Evo jos malo TROPO - 87.6Mhz\ 87.8Mhz\ 88.2Mhz\ 88.3Mhz\ 88.4Mhz\ 88.5Mhz\ 89.2Mhz\ 89.4Mhz\ 90.3Mhz

Reply
Danas je bilo bas propagacija kada se podesi tjuner na bilo koju frekvenciju malo se saceka nesto uleti evo cak 20 minutra skenran ceo FM band. Karakteristicno je to da kada su propagacije svi da kazem nasi radio signali dobijaju strasan sum i smetnje bilo nekog signala ili ne. Preklapani su mnogi jaki signali sa Ovcara i Avale ostale i da ne pominjem.Cesto su se smenjivale dve ili tri propagacije i pravile rsum.

Ako nekoga zanima eto.

Reply
Evo malo Nemaca, tj. uglavnom oni...

I malopre identifikovani na RDS-u telefona BBC RC4

Reply
I kod mene je danas kuvalo al kratko, recimi Omega da li je moguce da se radio Fles i Sunce cuju u Sremskoj Mitrovici? Citao sam na jednom sajtu, i nemogu da verujem? Jel postoji Fles na 107,7? Nekad je isao sa Bukulje nema ga kod mene poodavno, a Sunce ide sa Risovace, jel se cuje kod tebe u KGu? I na koliko rade?(Sunce) Hvala!!!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)