Invest Inženjering
Kopernikus valjda u Nisu ima Novu TV (nisam bas siguran da li je KCN, mozda i neki drugi operater. Drugarica mi rekla).

Reply
A sto jos nema NOVE kod nas?
Reply
Biće uskoro, dobili su dozvolu. Smile

http://www.rra.org.rs/pages/view_cable_p...rilica/799
Reply
Informacija o reemitovanju tv nov@ u Nisu,na kablovskim mrezama je dezinformacija,ja danas proveravao kod prijatelja,nema ni kod Kopernikusa,ni kod SBB-a,a ni kod Jotela.
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply
Ispravka: Nova.rs nema nikakve veze sa hrvatskom Novom (koja koristi to @), pa zato nije Nov@ nego Nova.
Reply
Neće biti.

U poruci iz marta na koju andrija-king odgovara se misli na hrvatsku Novu, pošto tad ova srpska nije bila ni u najavi.
http://www.rtvforum.net/thread-1554-post...l#pid60221
Reply
Хрватска ''Нова'' се емитује на Јотелу заједно са РТЛ-ом и босанским ''Hayat''-ом.
Reply
Ubačeni novi kanali u digitalnu ponudu - Nova.rs i Discovery ID.

Takođe se postepeno ubacuju dodatni digitalni kanali koji već postoje u analognoj ponudi (najsvežije MGM, Ultra, TCM, OBN, BN, Animal Planet... ubačen je i Discovery u mnogo boljem kvalitetu, a na mesto dosadašnjeg uletela Nova.rs)... tako da je za sada ostalo ukupno 20 kanala iz analogne ponude, kojih još nema u digitalnoj.
Reply
Juče sam se prebacio na digitalni paket. Ono što sam primetio je da nemam titlove na nekim od kanala.
Npr. HBO, History itd.
Da li je to tako, ili trebam nešto da podesim?

Editovao teddy: uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata. Takođe, u slučaju da je poruka na koju se odgovara duža, treba umesto cele poruke citirati samo rečenicu ili pasus iz nje na koji se odgovor odnosi i izbegavati prenošenje slika u citatu.
Reply
Trebao bi da imaš na daljinskom dugme subtitle, ili možda piše skraćeno - subt.
E sad ne znam da li imaš karticu ili STB uređaj. Na daljinskom od LCD/LED televizora gde je bolje imati njihovu karticu, obično je dovoljno samo pritisnuti to dugme i onda piše "uključeno" ili nešto slično, a kod ovog njihovog daljinca, kad se pritisne to dugme, onda mislim da bi trebalo još jednom kliknuti na srpski, i to je to. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)