Invest Inženjering
Ovo je ponuda kanala u Bačkoj Palanci.

Lista analognih kanala:

RTS 1
RTS 2
B92
Sport Klub
Sport Klub+
SOS kanal
Arena Sport 1
Prva
Fox Crime
Fox Life
Fox Movies
Eurosport
Eurosport 2
HRT 1
HRT 2
Nova TV
RTL - HR
RTL 2 - HR
Doma TV
CNN
BBC World
MGM
TV 1000
Cinemania
Avala
OBN
Sport 1
ZDF
RTL - Ger
Fashion TV
Ultra
Boomerang
Cartoon Network/TCM
Rai Uno
VH1
RTCG Sat
Golf Klub
Animal Planet
Discovery
TLC
National Geographic
National Geographic Wild
Travel
Viasat History
Viasat Explorer
24 Kitchen
RTV 1
RTV 2
Panonija
Most
Fishing & Hunting
Perviy
Vox
M1
Super RTL
BAP
Happy
Pink
BN Sat
BN Music
Svet +
DM Sat
Duga
Patriot
Interni kanal KDS

Osnovni digitalni paket:

RTS 1
RTS 2
RTS Digital
RTS HD
B 92
Prva
Avala
Pink
Happy
RTV 1
RTV 2
Sport Klub
Sport Klub +
Eurosport
Eurosport 2
HRT 1
HRT 2
RTL - HR
RTL 2 - HR
Nova TV
Doma TV
Fox Crime
Fox Life
Fox Movies
National Geographic
National Geographic Wild
Travel
History
Crime & Investigation
Outdoor Channel HD
24 Kitchen
Disney Junior
Minimax/Film Plus
Al Jazeera Balkans
Russia Today
France 24 (in English)
MTV Adria
Duna HD
Deluxe Music
Viva
Da Vinci Learning
Fine Living Network
RTRS
Viasat History
Viasat Explorer
Playboy TV
Kopernikus
HD Music

Arena Sport paket:

Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena Sport 4

HBO paket:

HBO Adria
HBO Comedy

X-Club paket:

Hustler TV
Private Spice
Free-X TV

Postoji i mogućnost raznih kombinacija digitalnih paketa sa različitim brzinama kablovskog interneta.

Plus TV - osnovni analogni + digitalni paket + HBO + X-Club = 1600 din.

Mix TV - osnovni analogni + digitalni + HBO + Arena Sport + X-Club = 1800 din.
Small paket - 4 mb/s + osnovni analogni + digitalni = 2000 din.
Midi paket - 6mb/s + osnovni analogni + digitalni + paket po izboru = 2500 din.
Maxi paket - 8 mb/s + osnovni analogni + digitalni + HBO + Arena Sport + X-Club = 3000 din.

Cena osnovnog analognog paketa je 6 evra + PDV.

(05. Apr 2017, 13:00)Kanidja Wrote: Jedan član ovog foruma (ironičnog imena :D), u saradnji sa mnom, napravio je vrlo detaljnu listu digitalnih kanala za Invest Inženjering https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...edit#gid=0. Kanali su raspoređeni po (malo čudnom) redosledu na Investu.

edit E. Maiden: stavljeni spojleri i dodata poruka sa linkovima.
Reply
Zanimljivo i povoljno, ja bih voleo da i mi imamo na SBB-u ove kanale:
RTL - HR
RTL 2 - HR
Nova TV
Doma TV, ah puste zelje...
Reply
Mi imamo toliko cro kanala, manje više i zbog toga što se graničimo s njima... Mene čudi kako mnogi naši operateri nemaju ni HRT 2, a kamoli ova 4.

Ja bih od vas mazno SK Prime. Smile
Reply
Vama mozda i ubace SK PRIME pošto vidim da imate SK kanale, a šansa da ova četiri kanala pronadju put do nas su skoro ravne nuli! Sad
Reply
Imaju bolju ponudu Thumb up nego IPTV Telekoma Srbije koji "gura" kojekakve glupave kanale
samo da bi povecao kolicinu kanala a ne i kvalitet ponudjenih.
Ovde je vrlo interesantno da gledaoci imaju mogucnost i Sport Kluba i Arena kanala,
a samo postojanje 3 Fox kanala i TV 1000 dovoljno je da budu bolji od IPTV.
Interesantno je da nemaju CNN ni BBC World,ako je to tacno onda je to jedini
operater za koga znam da nema ova dva kanala vesti u ponudi (i nije neka velika steta) Smile

Treba da je sramota rukovodstva Telekoma Srbije i IPTV-a koji ne moze ovako kvalitetnu i uravnotezenu ponudu
da obezbedi svojim korisnicima,a razbacuju se gomilom para u raznim sponzorstvima
koje "otimaju" od svojih korisnika. Thumb down sramota!
Reply
Ni PTT Kds nema u ponudi BBC World, takodje, ima samo CNN, a sto se tice hrvatskih kanala SBB, KDS NS i PTT KDS su emitovali dugi niz godina RTL HR i Nova TV u Novom Sadu, Somboru i Subotici, ali od nedavno je ostao samo RTL HR u ponudi Smile
Reply
U poslednje vreme izbacili su par kanala iz analogne ponude - Sport 1 (ex DSF), Panoniju, M1, Patriot... a SOS kanal su ubacili i u digitalnu ponudu. Ima još nekih 30-ak analognih kanala (od njih trenutno 60 već su pola digitalizovali, ali verujem da će vrlo brzo i preostalih 30 staviti u digitalnu ponudu + što su dodali oko 25 novih digitalnih kanala).

Quote:Ovde je vrlo interesantno da gledaoci imaju mogucnost i Sport Kluba i Arena kanala, a samo postojanje 3 Fox kanala i TV 1000 dovoljno je da budu bolji od IPTV.

Sport Klub kanale imamo odavno, a Arenu od pre neki mesec... Mislim da Arenu hvataju preko Polarisa, ali kad se upoređuju, mnogo je bolja slika na SK... Kod Arena je digitalna slika pomalo bleda, ali u suštini ok. Treba i Arenu 1 da prebace među digitalne, ne znam što još nisu.

I Fox kanale imamo odavno, doduše Fox Movies je došao na mesto ugašenog Film+ kanala. Ranije smo imali i Hallmark (današnji Universal), pa onda recimo još jedan hrvatski muzički kanal CMC, pa Nickelodeon, DoQ, Rai Due, Rai Tre, Rai Sport, RTL 2 (austrijski)... ali su sve to vremenom izbacivali iz ponude... a opet dodavali nove stvari.

Quote:Interesantno je da nemaju CNN ni BBC World,ako je to tacno onda je to jedini
operater za koga znam da nema ova dva kanala vesti u ponudi (i nije neka velika steta) Smile

Kako nema, pa imaju oba... vidi u spisku... Smile Doduše, za sada samo kao analogne. Imali smo ranije i Euronews... ali su ga ukinuli.
Reply
...da da, mislio sam na CNN i BBC World u digitalnoj ponudi, posto sam uporedjivao sa IPTV Telekoma Srbije (kod kojeg i ne postoji analogna ponuda) mada neki kanali na IPTV izgledaju kao da su analogni (mali broj) Medjutim to je vec stvar samih televizijskih studija koja imaju staru opremu, uglavnom su neki lokalni kanali u pitanju. Ovo za RTL i Novu tv u ponudi je zaista "cudno" jer je bila prica na forumu da je Hrvatska zabranila emitovanje ovih kanala u kablovskim mrezama Srbije ili mozda cak i sam RRA (nisam siguran). Tako da postoji sumnja da su pusteni "ilegalno" ili mozda ipak legalno :D u svakom slucaju ponuda im je bolja od IPTV.
Reply
(21. Aug 2012, 01:25)laki2008 Wrote: Ovo za RTL i Novu tv u ponudi je zaista "cudno" jer je bila prica na forumu da je Hrvatska zabranila emitovanje ovih kanala u kablovskim mrezama Srbije ili mozda cak i sam RRA (nisam siguran). Tako da postoji sumnja da su pusteni "ilegalno" ili mozda ipak legalno :D

Sve te najvažnije njihove kanale imam otkako sam uveo kablovsku, a tome ima nekih 6-7 godina. Zapravo, to važi za HRT 1, HRT 2, Novu i RTL... RTL 2 i Doma TV su nastali tek pre neke 2 godine... ali svega par meseci nakon što su počeli emitivanje, uvrstili su ih u ponudu... Jedino, kažem što su izbacili taj CMC i neku lokalnu Vinkovačku televiziju, ali ona je bila samo u početku. Što se tiče ostalih kanala iz regiona, od BiH (i RS) kanala imam OBN, BN i šugavi BN Music (možda ga nisam trebao ni pomenuti)... i od skora RTRS. Od crnogorskih samo RTCG Sat... Pretpostavljam da vi na IPTV-u imate BiH kanale BHT i FTV, kao i crnogorski Atlas... ili to beše ima SBB?
Reply
Kablovska ti je ekstra i to još sve za 6 eura, ekstra. Thumb up
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)