TotalTV - HD kanali
Da polemisemo malo o ponudi HD kanala u totalu

Ponuda HD-Kanala za sada je manje vise ok, tj vrte tri kanala od pocetka, par meseci vec imamo Sportklubove, koji su naravno ok, ali kad pogledam sta sve emituju putem kabla, onda se osecam strasno zakinutim za par odlicnih kanala.

Evo vidim da se najavljuje i RTS HD - nadam se da racunaju i na nas tom prilikom.
Reply
RTS HD teško da će biti ponuđen na satelitu. Jedino što je ponuda poboljšana početkom emitovanja nemačkih HD kanala.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
I bio si u pravu Aleksandre, nema ga za nas u totalu, te nemacke kanale nisam u mogucnosti da pratim jer imam monoblock koji sam dobio uz totalovu opremu, pa hvatam eutelsat 16e i hotbird na 13e, dakle bez astre nazalost.

pozz
Reply
Mondo: Nisi jedini Wink , ja isto koristim Ttv, a isti mi je ko tebi taj konvertor, samo sto imam start i plus paket.
Reply
(27. Jul 2012, 13:49)aca91kv Wrote: Mondo: Nisi jedini Wink , ja isto koristim Ttv, a isti mi je ko tebi taj konvertor, samo sto imam start i plus paket.

Vise ti i ne treba, dok nam ne ubace jos koji hd kanal, to je sasvim dovoljno.
Reply
Citam na drugim forumima, jos uvek nista od hd kanala, nema kapaciteta jos uvek tj slobodnog prostora, pa gospodo iz sbb, kupite i dajte nam neki normalan hd paket a ne samo sport, koji je ok, ali brate sta sve ide zemaljskim putem a na satelit mrvica svega toga, zaista sramota.
Reply
Prodje godina a mi ostasmo na sportu od HD-kanala
bruka.
Reply
Biće uskoro novosti. Uskoro bi i standardni prijemnik trebao biti HD!
Reply
E hvalim te boze, javlja Aleksandre cim saznas nesto....hvala
Reply
Sve je u fazi pregovora još uvek, tako da još malo sačekati na zvanične podatke o novim kanalima. Što se tiče risivera, novim korisnicima će biti dodeljivan HD risiver kao standardni, nešto siromašniji i jeftiniji od ovog koji se sada nudi uz rentu. Pored toga ideja je da se korisnicima instaliraju triple lnb za 13-16-19 kako bi se mogli pokupiti i free HD kanali sa Astre. Međutim, kada su već neki HD kanali sa HB-a u ponudi, ne vidim prepreku da se još neki sa istog satelita zvanično ubace u ponudu.

ps. zaboravih, biće i combo sa DVB-T2 + DVB-S2, ali mislim da neće biti kao standardni, već uz doplatu!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)