Košava FM (uprkos nazivu samo na Netu)
Sad sam pronasao gde su objavili tacno program radija Kosava.fm

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2...=1&theater

Program Radija KOŠAVA.fm

Pre podnevni program :
od 08:40h do 12:00h

Popodnevni program :
od 15:40h do 19:00h

Reklamni blokovi :
od 06:00 do 22:00h (10 min. i 40 min.)
Reply
Zaista detaljan program.

LOL
Reply
Nije neki spektakularni program ali za razliku od 99% internet radio stanica ovi su bar otisli dalje od ostalih. Ne znam kako se finansiraju ali pohvalno je sto se trude. Nije komp koji vrti nasumicno pesme bez dzinglova i govornih segmenata. Ja volim kad vidim da se bilo ko trudi i zeli ozbiljno da se necim bavi. Nisam mislio da su extra ali polako dajmo im sansu da pokazu u narednom periodu sta znaju.

Hehe, bar imaju bolji program od radija Nostalgie na 105,2 MHz ;-)
Reply
Vlasnici Kosave su Igor Mihaic i Extra Vlada!Program ide ovako:od ponedeljka do petka od 8-12-Kosavin fun time,i od 16-20h,extra hit dana ide u 10,12,14,16,i u 18H.Petkom i subotom dj Marchez mixuje emisija se zove Party time od 21-24h Wink
Reply
Sad je sve jasno da ozbiljna i iskusna ekipa stoji iza Kosave. Igor Mihaic je osnivac i suvlasnik Radija 3 95,8mhz iz Beograda tako da ne cudi sto siri biznis na Kosavu kad je ista bransa. Extra Vlada bio i ostao legenda...

Editovao teddy: uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata. Takođe, u slučaju da je poruka na koju se odgovara duža, treba umesto cele poruke citirati samo rečenicu ili pasus iz nje na koji se odgovor odnosi.
Reply
Nadam se da ce startovati i emisija Extra hit dana,kao nekada!Extra Vlada legenda!!!!!
Reply
Pocela je letnja programska sema na Kosavi. Ubacili su novije domace pesme u program koje se povremeno emituju.
Reply
Redovno slusam ovaj radio,odlican je!Po meni najbolji radio na netu.Interesantno je da radio kosava daje mogucnost da ukoliko imat einteresantnu ideju za radio emisiju to mozete i da ostvarite u njihivim programu.Radio je inace veoma slusan sa preko 100.000.slusalaca mesecno,sto je za jedan internet radio velika brojka.
Reply
(16. Jul 2013, 19:26)darrko Wrote: preko 100.000.slusalaca mesecno

Podaci sa Shoutcast servera jedinog strima Košave nimalo ne ukazuju na taj broj slušalaca. Naprotiv.

[Image: 0xxw.png]
Izvor: http://gcp.prodhosting.net:8544/

Dakle, za one koji ne barataju dobro engleskim, trenutno program sluša 18 ljudi, a najviše u nekom trenutku ga je slušalo 59.
Reply
Podatak o 100.000. sluslaca je sa njihovog sajta.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)