Tapatalk
Trebalo bi da je sređeno. Sva podešavanja za forum u Tapatalk aplikaciji su vam verovatno resetovana, ali to je zato što su obrisane tabele iz baze. Molim vas da testirate i javite da li sada dobro radi.

Ako primetite greške, pošaljite screenshot ili sadržaj greške administratorima putem privatne poruke.
Reply
Sve radi kao podmazano na obe platforme :D.
Reply
Tapatalk je ponovo onemogućen jer je uzrokovao čudne probleme sa forumom u desktop browserima.
Reply
@hawk: Forum radi dobro, stranice se otvaraju bez problema. Nekako moje misljenje je, da je glavni uzrok bio tapatalk za onakve vrste gresaka.
Reply
Šteta. Ni na jednom forumu Tapatalk ne pravi probleme, samo na ovom?
Reply
Možda drugi forumi koriste drugi forumski softver, ali na ovom trenutno Tapatalk pravi problem korisnicima koji forumu pristupaju putem desktop browsera, a oni su ipak prioritet.
Reply
Ponovo je aktiviran Tapatalk.

Javite ako primetite probleme i u desktop browserima i u Tapatalk aplikaciji.
Reply
meni i dalje ne radi tapatalk... drugim rečima, aplikacija mi zabaguje da čak dobijem FC.
Reply
Meni isto.
Reply
I meni je fc-ovao ali mi sada radi. Ovako sam uradio: Otišao sam na home page foruma iz stock browsera i pojavilo mi se obaveštenje za Tapatalk na vrhu foruma. Pritisnuo ga i link otvorio u Tapatalk aplikaciji. Nakon toga mi radi ok. Imam još uvek i stari link u tapatalku i on i dalje fc-uje.

Poz

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)