Opšta tema o kanalima na RV
i ne pustaju vise rtrs zemaljski nego satelitski to sam video na njihov webtv
Reply
Quote:Празнично изненађење14. 12. 2015.

Драги корисници,
Као и сваке године, желимо да вам предстојеће празнике честитамо на посебан начин.
У периоду од 15. децембра до 15. јануара, свим корисницима дигиталне телевизије биће доступни сви канали из понуде (укључујући оне које немају у својим пакетима).
Желимо вам да Новогодишње празнике проведете са драгим особама, у топлом окружењу и уз врхунски ТВ програм.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

RV
Reply
Quote:Поштовани корисници,
Са великим задовољством вас обавештавмо да је ТВ канал "ARENA SPORT 5" постао саставни део додатног пакета "ARENA SPORT".
ТВ канал "ARENA SPORT 5" налази се на позицији 915.
У складу са тим, цена "ARENA SPORT" пакета, од 04. 03. 2016. године, износиће 600 РСД.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
RV
Reply
Jesu oni sad jedini sa AS5 u ponudi pored Telekoma?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Mi koji smo korisnici Poste dobili smo AS5 pocetkom januara, par dana nakon sto su nam ukinuti SK1 i SK2.
Reply
'Ajde da ovo bude i ovde:

(06. Feb 2016, 11:36)Marko13699 Wrote: Od danas u ponudi Radijus vektora, u okviru paketa Televizija 110 i Televizija 160.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Са великим задовољством вас обавештавамо да је РАДИЈУС ВЕКТОР у сарадњи са ТВ каналом "HBO" омогућио свим корисницима дигиталне телевизије да бесплатно прате ексклузивну премијеру прве епизоде нове серије "Винил" на ТВ каналу "HBO", у понедељак, 15. фебруара 2016. године, од 20:05 часова!
ТВ канал "HBO" (позиција 501) за кориснике дигиталне телевизије биће отворен од 19:35h до 22:35h.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

RV
Reply
Обавештавамо вас да су ТВ канали Прва, Б92, Хепи и Коперникус, донели једнострану одлуку о промени услова за емитовање свог ТВ програма према корисницима РАДИЈУС ВЕКТОРА.
Ова промена подразумева наплату ТВ програма које емитују наведени ТВ канали, што би за директну последицу имало велико повећање цене КДС одржавања.
РАДИЈУС ВЕКТОР чини максималне напоре да са овим ТВ каналима постигне договор који ће бити прихватљив за све стране и који ће омогућити присуство наведених ТВ канала у понуди.
Уколико такав договор не буде постигнут, бићемо приморани да од 25. 12. 2016. године престанемо са реемитовањем ових ТВ канала.
О евентуалним променама и даљим одлукама ТВ канала Прва, Б92, Хепи и Коперникус, бићете правовремено обавештени.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

WTF?! Baš prema njima?

RV
Reply
[Image: 2016_11_21_KCN_PONUDA.jpg]

Poseti malo i druge delove foruma:
http://www.rtvforum.net/thread-5364.html
Reply
Da li su oni popizdeli? Facepalm

Sasvim sam siguran da ne postoji idiot koji bi platio 123 dinara mesečno da gleda kurve na Happy-ju i polupismene voditelje na Kopernikusu.

Samo mi nije jasno kakve veze B92 i Prva imaju sa Kopernikusom?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)