Web TV
Quote:WEB TV PLAYER

WEB TV омогућава корисницима да своје омиљене ТВ канале прате посредством десктоп/лаптоп рачунара, мобилног телефона, ТВ пријемника и осталих уређаја који имају опцију повезивања на интернет.

RV

Za sada dostupno za Windows i Mac OS okruženje a najavljeno i za Android i iOS. Dostupno je 30 kanala u 720x576 i 512x384 rezoluciji, i 4 kanala u HD. Servis je besplatan do 31.08.2012. godine.
Reply
Ovo izgleda fino, samo meni malo zeza kada hocu da otvorim HD kanale, svidja mi se sto slika krece odmah u punom kvalitetu, nema cekanja kao kod Sbb-a.
Reply
Ради и на Телеком АДСЛ-у.
Reply
Biće zanimljivo videti da li će server izdržati sutrašnju navalu na ArenaSport 1 ili će privremeno ugasiti servis Smile .
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Evo ne radi ovo čudo sad:D Šta mislite jel moguće da su blokirali ceo ovaj web tv zbog derbija odnosno jednog kanala, Arene? Mislim da će ipak ovo biti rešeno do utakmice.
Reply
Bolje da nisam ništa pisao LOL
Sigurno su ugasili zbog Arene, mada mogli su samo taj kanal da izbace na 24 časa.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Potvrdjujem da ne radi, da nisu ogranicili samo na Vektor korisnike neta?
Reply
Izgleda. Meni radi.
Reply
Jel može da se uradi ona fora slučajno kao za britansku ip adresu što ima?:D Da se zamaskiramo sa vektorovom ip adresom nekako:D
Reply
moglo bi ako bi neko digo proxy server na svom kompu da se gleda
pozdrav
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)