Radio Novosti
i Novosti su stampani medij uz to (uglavnom) drzavni...
Reply
Novinska kuća Novosti ima samo 5% udela u Radiju Novosti (barem zvanično). Toliko je dozvoljeno po zakonu.
http://www.rra.org.rs/pages/view_permit/latinica/41
Reply
Čekajte, a zašto štampani medij ne može da ima radio? Koji je razlog za to? Confused
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Zakon..
Stampani medij ne sme da poseduje ni prodajnu mrezu.

Meni je sve to bez veze.

Voleo sam Radio Politiku. Tv sam gledao zbog filmova.
Reply
Po zakonu,stampani mediji koji imaju tiraz veci od 30000 hiljada (valjda) ne smeju u svom vlasnistvu da imaju elektronski medij (radio,tv...).po zakonu to je 5%.takav je zakon,sta ces,ni ja ga ne volim
Reply
Sasvim pristojan radio, koji je zadrzao tradicionalan radijski duh, bez preteranog formatiranja i ispiranja mozga jednim te istim pesmama u krug. Zvucno pakovanje dosta dobro, a program sa sadrzajima. Voditelji su fini, dok je zaokret u muzickom izboru doneo promenu na bolje. Sve u svemu, ozbiljna stanica.
Reply
(09. Dec 2013, 08:58)dvb-t manijak Wrote: Zakon..
Stampani medij ne sme da poseduje ni prodajnu mrezu.

Ma jasno da je zakon, nego me zanimalo maštovito objašnjenje zakonodavca.

(09. Dec 2013, 08:58)dvb-t manijak Wrote: Meni je sve to bez veze.

+1. Totalna glupost Stars
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Nacuo sam da ''glas rusije'' ponovo krece na Radio Novostima.jel zna neko nesto vise o tome
Reply
Novosti vrte odlicnu muziku bez ljigavstine i domaceg popa (severina,bekvalac,zeljko...) a mislim i da nema "rvata" ,bar koliko sam ja cuo. vidim da je to svima nesto smeta pa me cudi da ovo niko nije primetio jer jedini ne pustaju city records i aktuelne hitove.to bi valjda trebalo da ih izdvoji od ostalih u startu ili svi stvarno slusaju severinu... nesam pametan ich
Reply
zaista vrlo vrlo kvalitetna muzika!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)