Problemi sa ANALOGNIM RTV predajnicima i repetitorima (samo u ovoj temi!)
Kao sto je antenski stub na Ovcaru visine 120m a ne patrljci na Rudniku! Ja se secam kad su posle bombardovanja postavili antenski stub visine 34m bolje da su tad podigli stub visine 80m i zavrsili posao a ne ovako.
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Trenutno nema predajnika Radio Beograda sa Gobelje, mislim da jos nema i B92...
nema Radio beograd 1 i 2, 202, b92 nestalo je jos u 17 h.
(13. Apr 2011, 06:52)dx-916 Wrote: TV Avala već 20 dana ima loš signal sa Fruške gore,ni upola kao prije...Da li je u pitanju rezervni predajnik,antensko usmjerenje ili neka druga lokacija?

moguce da je antensko usmerenje zbog smetnji TVR 2 iz susedne Rumunije...pretpostavljam da bi to mogao biti problem...
svako vece za razliku od prije,sada se pojavljuju velike linije koje znaju zatalasat sliku iako je po danu perfektan signal... toga pre nije bilo...al zato mi se sad ne ubacuju rumuni...
TV prijem :
IPTV mt:s osnovni paket 
DVBT2 Falcom T2400 

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
Već nekoliko dana radio Index sa Rudnika na 94,3 emituje tišinu!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Kontam da radio Roadstar nece ni emitovati vise signal za Sombor na 105mhz...vise od mesec dana (mozda vec i dva,nisam zapisao) nema prijema signala,susti stalno....
TV prijem :
IPTV mt:s osnovni paket 
DVBT2 Falcom T2400 

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
(14. Jul 2011, 17:54)Miki Rudinski Wrote: Već nekoliko dana radio Index sa Rudnika na 94,3 emituje tišinu!

Sigurno spava Mr Green
Spava jos, radio Kragujevac ne radi od jutros ima nekih tumbanja kao da ETV nesto radi i to po vrucini Smile
... i radio Patak drugi dan na 88,6 sa Maljena takođe emituje tišinu!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

U Kragujevcu je kvar predajnika , a bas bi voleo da im izerim SWR jer je antena pored lima koji zaklanja severnu stranu ono ni susteri onako ne rade, dobro je i radio... i to samo jedna cirkularna antena...

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)