D3 - Opšta tema
Quote:Poštovani,

sa zadovoljstvom možemo da Vas obavestimo da u mesecu junu stižu potpuno novi box -ovi sa unapređenim EPG -om, menijem i potpuno drugačijim korisničkim interfejsom, jedinstvenim na ovim prostorima.
Izvor SBB forum
Reply
Odlično.
Reply
Jedva cekam!!!!!!!!Thumb up
Reply
meni se ovaj cisco svakim danom sve više gadi, sporo menja kanale, deformiše sliku i ove crne trake sa strane.... echolitte mi je mnogo bolje služio. nadam se da će taj biti stvarno dobar i da će hteti da zamene starim korisnicima...
Reply
(01. Jun 2012, 23:22)kachamack Wrote: i da će hteti da zamene starim korisnicima...

Hoće, uz neku kintu pride Glare
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote:Poštovani,

početkom druge nedelje tekućeg meseca nova ponuda će biti prezentovana, te vas najlepše molimo da zajedno sačekamo ovaj trenutka, pa ćete tada na pravi način biti upoznati i informisani o novinama.
SBB forum
Reply
To je pretpostavljam u vezi sa tim novim boxevima (ne pratim tamo rasprave, pa zato pitam)? Confused
Reply
Malo upaznavanje sa novotarijama, istrazivao sam malo i bice zanimljivo novo gledanje televizije. Znaci ocekujem isti interfejs kao na D3GO, samo uz mogucnost vracanja 72 sata (3 dana) tabelarno i gledanje propustenog. Bice lepo ako nam SBB omoguci i online pristup, tj zakazivanje snimanje preko mobilnog. Takodje napokon ocekujem i integraciju bar Youtube-a. Pogledajte u svakom slucaju. https://www.youtube.com/watch?v=IqS2TxozvtU
Reply
LOL To mi deluje kao daleka buducnost za SBB i nas.Sad

Zadovoljicu se detaljnijim i bolje odradjenim EPG-om.Cool
Reply
Ovaj... ovo je tema o SBBovom D3 Confused . SBB.
Budi srećan ako ti novi aparati uopšte rade :D .

Ozbiljno: neka oni to prvo istestiraju kako treba da ne bude kao sa D3 GO - te neće da radi, te gasi antivirus da bi radilo, te zovi baba Kuranu da ti resetuje broj uređaja... Kolutam očima
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)