Kontrola medija sada i tokom devedesetih
sprega medijske mafije i vlasti nikad nije bila jaca.
nikad u istoriji Srbije mediji nisu bili vise pod kontrolom vlasti.
Slobo je mala maca za spinere Sapera i tajkuna Djilasa.
njima ovako stanje stvari odgovara zato im ne pada na pamet da diraju ni Avalu ni Pink - ruka ruku mije.
Reply
Ne bih uporedjivao ovo vreme sa Slobinim dostignućima! Za razliku od većine, sećam se kako sam živeo devedesetih. Ako si ti tada živeo bolje nego sad, verovatno si bio deo režima.
Reply
(16. Feb 2012, 20:25)voyager Wrote: Ne bih uporedjivao ovo vreme sa Slobinim dostignućima! Za razliku od većine, sećam se kako sam živeo devedesetih. Ako si ti tada živeo bolje nego sad, verovatno si bio deo režima.

kakve ima veze ko je kako ziveo ,ja pricam o medijskom mraku!!
danas su skoro svi mediji u rukama vlasti dok je tad bilo medija koji su bili nezavisni i koje je zapad podrzavao.
ja pricam o kontroli medija ,Milosevic nikad nije kontolisao vose od 70% medija dok je danas pod kontolom gotov 100%.
u izvestaju Verice Barac se govori o tome.
i da ziveo sam bolje ,a nisam bio deo rezima!!!
radio sam u opozicionom mediju.
Reply
(16. Feb 2012, 22:52)digital story Wrote: kakve ima veze ko je kako ziveo ,ja pricam o medijskom mraku!!
danas su skoro svi mediji u rukama vlasti dok je tad bilo medija koji su bili nezavisni i koje je zapad podrzavao.
ja pricam o kontroli medija ,Milosevic nikad nije kontolisao vose od 70% medija dok je danas pod kontolom gotov 100%.
u izvestaju Verice Barac se govori o tome.
i da ziveo sam bolje ,a nisam bio deo rezima!!!
radio sam u opozicionom mediju.

ako si radio u nekom elektronskom mediju nadam se da si imao struje .Restrikcije su bile po 12 sati dnevno , u Beogradu stari moj nije bio niti jedan mediji koji nije pod rezimom .TV Politika je 5/10/2000 pustala kredene filmove da zadrzi narod kuci ,Horoskop u novinama Politika nije preporucivao put 05/10/2000 u sefu Komercijalne Banke je deponovan heroin Zeljka Mitrovica su cuvali Zemunci moji roditelji cekali da kupe ulje ili brasno po 12 sati a brat mi se leci od trauma raznim mobilizacijama . Ne znam sta govori u izvetsaj Verice Barac ali znam sta je ona prezivela od tog istog rezima . Predsenik ove zemlke ubijen kao zver i pokopan na Fruskoj gori i ti imas obraza da napises da je bilo bolje sa sve Pinkom kome je emisonu tehniku obezedio RTS ...
Reply
(16. Feb 2012, 20:07)digital story Wrote: Slobo je mala maca za spinere Sapera i tajkuna Djilasa.

Ma 100% je Sloba koji nedelju dana nije dao da se u režimskim medijima objavi da je pala Krajina mala maca za ove koji toliko čvrsto drže medije da u režimskom Blicu čitam da nas je ova vlada zadužila više nego sve druge u poslednjih 20 godina zajedno.
Reply
Da ali zato o skupu u Domu sindikata 11.02.2012 ( puna Velika sala ) nema ni reči u elektronskim medijma a da ne govorim o štampanim, tek po koji tekst od tri pasusa a zato kad se skupi neki NVO od tri člana a oni na svim televizijama i novinama. Toliko o slobodnim medijima u Srbiji.
Reply
A kod Slobe to bilo cas posla na sud ,globa, zatvor voda u kablu ili metak dok setas sa suprugom
Reply
O kom skupu se radi.
Reply
Tvoje pitanje sve govori koliko su mediji obavestili javnost o dešavanju u Srbiji. ( da sneg je padao nisu imali vremena za ovo )
Reply
Moje pitanje zaslužuje odgovor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)