Nova ponuda za digitalnu TV
Nema na čemu!

Vektor (je) ima(o) problema sa kešom, tako da ponekad treba da se uradi F5 da bi se dobila najnovija verzija stranice.
Reply
(13. Dec 2016, 17:07)pjaf Wrote: Vektor odlucio da predje na efikasniji MPEG-4 standard i korisnici koji imaju MPEG-2 digitalne prijemnike od sutra nece imati sliku, pa ce morati da ih besplatno zamene u korisnickom centru. To ce mu omoguciti da krene u gasenje SD verzija kanala koje vec distribuira u HD-u oslobadjajuci propusni opseg za nove kanale ili druge usluge, kao sto je SBB nedavno uradio sa HBO-ovim kanalima.

Ovo prenosim sa Benchmarka, na sajtu Vektora ne nalazim tu informaciju, moguce da je sa info kanala.

Kod burazera su bili pre jedno dve nedelje i zamenili mu stb.Tad nisu rekli zbog cega ali evo razloga

(10. Dec 2016, 14:44)cicoje Wrote: Imaš čitavu temu o tome... Ukratko, Kopernikus ima prava za distribuciju svih tih kanala u Srbiji u kablovskim mrežama. Nije to isto za etar. http://rtvforum.net/showthread.php?tid=1834

Video sam i pre nego sto si mi napisao.
Debilizam!!
Reply
(13. Dec 2016, 17:07)pjaf Wrote: To ce mu omoguciti da krene u gasenje SD verzija kanala koje vec distribuira u HD-u oslobadjajuci propusni opseg za nove kanale ili druge usluge, kao sto je SBB nedavno uradio sa HBO-ovim kanalima.

Po ovom spisku izgleda da su to već primenili za pojedine kanale (N1, Outdoor, Nautical), neka neko sa Vektora potvrdi.
Reply
Ne znam, ja sam prošle godine uzeo STB od Vektora, nisam ga kasnije menjao, i dalje imam sliku. Još su mi od početka decembra omogućeni svi paketi kanala +TV 160(kao i u prvom mesecu korišćenja), osim XXX paketa. Da li je to zbog nekih promena, ili su dali neku akciju ili poklon, zaista nisam siguran
Reply
Na listi sam dobio SK i Grandove kanale u SD i HD. Pored toga, dobio neki 360 tune box, fashion box, fast&fun box, fightbox HD, i neke još nedefinisane kanale. Svi pomenuti kanali su na pozicijama posle 1000 i zaključani su mi.

Što se tiče osnovnih kanala koji su sa SD prešli u HD, tu su M2, N1, Al Jazeera i Nautical.
Reply
Quote:Поштовани корисници,

Нова година доноси пуно новости за све РАДИЈУС ВЕКТОР кориснике!

За почетак, са поносом вас обавештавамо да је програмска шема обогаћена са 16 нових дигиталних ТВ канала:

DOCUBOX HD - Пакет ТВ 110, позиција 164
FIGHTBOX HD - Пакет ТВ 110, позиција 326
GRAND - Пакет ТВ 110, позиција 257
GRAND 2 - Пакет ТВ 160, позиција 258
IDJTV - Пакет ТВ 110, позиција 259
360 TUNE BOX - Пакет ТВ 160, позиција 270
FASHIONBOX HD - Пакет ТВ 160, позиција 942
FAST AND FUN BOX HD - Пакет ТВ 160, позиција 327
SK HD - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 904
SK1 HD - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 905
SK2 HD - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 906
SK3 HD - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 907
SK4 - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 908
SK5 - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 909
SK6 - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 910
SK GOLF HD - Додатни пакет Спорт Клуб, позиција 911

Новост је и да се ТВ канал N1 приказује у високој резолуцији и сада носи назив N1 HD.

Такође, обавештавамо вас да је дошло до промене позиција следећих ТВ канала:

Арена спорт 1 HD се налази на позицији 311
Арена спорт 2 HD се налази на позицији 312
Арена спорт 3 HD се налази на позицији 313
Арена спорт 4 HD се налази на позицији 314
Арена спорт 5 HD се налази на позицији 315
SK GOLF се налази на позицији 316

Као и сваке године, желимо да вам предстојеће празнике честитамо на посебан начин, и у складу са тим наведени ТВ канали ће бити доступни свим корисницима дигиталне телевизије до 15. јануара 2017. године.

Да бисте били у могућности да пратите нове ТВ канале, потребно је да покренете претрагу ТВ канала на вашем пријемнику.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

http://www.vektor.net/vesti/
Reply
Eto Sport Klubova ipak u dodatnom paketu.
Reply
HD verzije i SK 4-6 su i kod SBB-a u dodatnom paketu, ne znam sta je tu cudno.

http://www.vektor.net/wp-content/themes/...a_sema.pdf
http://sbb.rs/Binary/423/sbb_cenovnik_20170101.pdf
Reply
Čudno je što kod drugih nisu, recimo kod Kopernikusa. Bila je priča da je uslov da ostali operateri dobiju njihove kanale to da oni idu isključivo u osnovnoj digitalnoj ponudi, a ne u dodatnom paketu, pa bi onda SBB imao minimum evro po svakom korisniku (umesto samo onih koji bi uzeli taj paket), a sa druge strane morala bi se povećati cena pretplate, kako koji operater odredi.
Reply
To si ti nesto prespojio, prica je bila da je da prva 3 SK moraju u osnovni analogni paket i da su drugi (Cinemania, Ultra...) kanali vezani za njih.

A i taj argument za Kopernikus ti je mnogo jak, koje on digitalne dodatne pakete uopste ima?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)