Nova ponuda za digitalnu TV
Je l' su kanali MPEG4 ili MPEG2 kod RV-a, nisam našao taj podatak. Takođe, slika izgleda sa veoma niskim bitrejtom, pa mnogi kanali izgledaju pričično loše  :|
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Nemam pojma, ne razumem se, ali mogu ti samo reći da bežiš od njih ako imaš bilo kakvu alternativu. Koriste praistorijsku opremu, SD kanali su očajni, što je posebno upadljivo kod sportskih kanala npr fudbal je teško gledljiv. HD kanali su još i bože pomozi, ali sve u svemu D3i je za ovo spejs šatl.
Reply
Novosti sto se tice programske seme

Quote:Поштовани корисници,
Oбавештавамо вас да је дошло до реорганизације програмске шеме дигиталне телевизије и да је потребно покренути нову претрагу ТВ канала на вашем дигиталном пријемнику.
Нове позиције ТВ канала су:
ТВ канал ''B 92 INFO'' позиција 72
ТВ канал ''PINK 3'' позиција 73
ТВ канал ''AL JAZEERA'' позиција 74
ТВ канал ''CNN'' позиција 75
ТВ канал ''BBC WORLD'' позиција 76
ТВ канал ''SKY NEWS'' позиција 77
ТВ канал ''RUSSIA TODAY'' позиција 78
ТВ канал ''DW'' позиција 79
ТВ канал ''EURONEWS'' позиција 80
ТВ канал ''CHANNEL ONE RUSSIA'' позиција 81
ТВ канал ''RUSSIA 24'' позиција 82
ТВ канал ''N 24'' позиција 83
ТВ канал ''FRANCE 2'' позиција 84
ТВ канал ''FRANCE 24'' позиција 85
ТВ канал ''FOX MOVIES HD'' позиција 981
ТВ канал ''FOX HD'' позиција 982
ТВ канал ''FOX CRIME HD'' позиција 984

За додатне информације можете контактирати инфо центар на број телефона 011.428.00.00, који вам је доступан од 00-24 сата, сваког дана у недељи.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Kao i : 

Quote:Поштовани корисници,
Треће по реду изненађење за вас у оквиру СУПЕР ГОДИНЕ, од сада је ТВ канал "N1" који је постао саставни део пакета Телевизија 110 и Телевизија 160 и налази се на позицији 71.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
I LIKE TRAINS
Reply
RV je ovih dana krenuo sa novom akcijom - korisnici određenih kombo paketa, uz ugovornu obavezu na 2 godine, dobijaju tokom celog perioda gratis dodatne pakete. Npr, ja imam kombo 160 kanala/40mbs Internet i izabrao sam HBO i Arena pakete gratis. To znači 3185 dinara mesečno za sve ovo.

Iz nekog razloga ovu akciju gotovo i da ne promovišu ni na sajtu ni na info kanalu, a ja sam slučajno saznao pozivajući call centar sasvim drugim povodom.

Jedino gde se ovo vidi je ovde.
Reply
Radijus Vektor Wrote:Поштовани корисници,
Обавештавамо вас да је ТВ канал "TV FRUŠKA GORA" постао саставни део пакета Телевизија 110 и Телевизија 160 и налази се на позицији 24.
Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Naklon

Edit: Ups, promaših, prebacite u temu "Novi kanali".
Reply
Na osnovu čega imaju pravo da traže ovi sa B92,Happy i Prva?Oni su nacionalna frekvencija.Za kopernikus me baš briga!Onako nema neki program!

Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да су ТВ канали Прва, Б92, Хепи и Коперникус, донели једнострану одлуку о промени услова за емитовање свог ТВ програма према корисницима РАДИЈУС ВЕКТОРА.

Ова промена подразумева наплату ТВ програма које емитују наведени ТВ канали, што би за директну последицу имало велико повећање цене КДС одржавања.

РАДИЈУС ВЕКТОР чини максималне напоре да са овим ТВ каналима постигне договор који ће бити прихватљив за све стране и који ће омогућити присуство наведених ТВ канала у понуди.

Уколико такав договор не буде постигнут, бићемо приморани да од 25. 12. 2016. године престанемо са реемитовањем ових ТВ канала.

О евентуалним променама и даљим одлукама ТВ канала Прва, Б92, Хепи и Коперникус, бићете правовремено обавештени.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
Reply
Imaš čitavu temu o tome... Ukratko, Kopernikus ima prava za distribuciju svih tih kanala u Srbiji u kablovskim mrežama. Nije to isto za etar. http://rtvforum.net/showthread.php?tid=1834
Reply
Vektor odlucio da predje na efikasniji MPEG-4 standard i korisnici koji imaju MPEG-2 digitalne prijemnike od sutra nece imati sliku, pa ce morati da ih besplatno zamene u korisnickom centru. To ce mu omoguciti da krene u gasenje SD verzija kanala koje vec distribuira u HD-u oslobadjajuci propusni opseg za nove kanale ili druge usluge, kao sto je SBB nedavno uradio sa HBO-ovim kanalima.

Quote:Прелазак на стандард MPEG-4

Поштовани корисници,

Обавештавамо вас ће се у склопу унапређења понуде дигиталне телевизије, од 14. децембра 2016. године, емитовање дигиталних ТВ канала искључиво вршити у MPEG-4 формату.

У складу са тим, корисници код којих су инсталирани СТБ уређаји стандардне дефиниције (Division VDC 9330 и TechniSat Digit K3Xe) неће бити у могућности да прате дигиталне ТВ канале, те је потребно да исте замене у најближем корисничком центру.

Замена је бесплатна.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Ovo prenosim sa Benchmarka, na sajtu Vektora ne nalazim tu informaciju, moguce da je sa info kanala.
Reply
Ima je na sajtu http://www.vektor.net/vesti/ probaj da uradiš ctrl + f5.
Reply
Hvala, promakla mi je u listi, pretpostavljao sam da ce biti najnovija.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)