Nova ponuda za digitalnu TV
Quote:Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да је од 1. фебруара актуелна нова понуда дигиталне телевизије, коју карактерише већи број ТВ канала и ниже цене пакета.

Најважније новине у новој дигиталној понуди су:

•Start TV пакет, повећан је са 48 на 72 ТВ канала, уз смањење цене са 1124 на 1105 РСД.*
•Prime TV пакет, повећан је са 88 на 104 ТВ канала, уз смањење цене са 1719 на 1505 РСД.*
•Mega TV пакет, повећан је са 93 на 109 ТВ канала, уз смањење цене са 2309 на 1905 РСД.*

*Приказане цене обухватају и основни пакет кабловске ТВ.

Снижене су и цене тематских пакета у дигиталном формату:

•Dokumentary, цена је снижена са 413 на 400 РСД
•Music, цена је снижена са 413 на 400 РСД
•Sensual, цена је снижена са 413 на 400 РСД
•HBO, цена је снижена са 413 на 400 РСД
•18+, цена је снижена са 413 на 400 РСД
•Pink Cinema, цена је снижена са 413 на 400 РСД
•Macho, цена је снижена са 696 на 600 РСД
•HD, цена је снижена са 696 на 600 РСД
•Цена пакета Arena sport HD остала је 500 РСД

Да би постојећим корисницима дигиталне телевизије постала доступна нова понуда, неопходно је извршити комплетну реинсталацију STB уређаја.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

RV
Reply
Koliko sam uspeo da pohvatam, uglavnom su u prosirenu Mega TV ponudu ubacili kanale iz analogne ponude, kao sto su: BN, Duga, Balkanika, Art, Palma +, KCN.

Pored toga dodali su jos neke nove kanale, kao npr: KiKa, Nautical Channel, Al Jazeera, Daring TV(za odrasle).

Naravno, nigde nema obavestenja o tome sta smo mi to novo zapravo dobili, nego ko shvati razumece.
Reply
Quote:5 нових ТВ канала у дигиталној понуди!07. фебруар 2012.
Поштовани корисници,

Са великим задовољством вас обавештавамо да је дигитална понуда проширена са 5 потпуно нових ТВ канала и то:

Е! – ТВ канал забавног карактера који се бави холивудским звездама и њиховим причама. ТВ канал Е! Саставни је део Prime TV и Sensual пакета дигиталне ТВ и налази се на позицији 112.

AL Jazeera – локализована верзија познатог информативног канала. ТВ канал Al Jazeera саставни је део Prime TV пакета дигиталне ТВ и налази се на позицији 68.

Fashion One – ТВ канал који се бави модом и животним стилом. ТВ канал Fashion One саставни је део Prime TV и Sensual пакета дигиталне ТВ и налази се на позицији 102.

Daring TV – ТВ канал за одрасле. ТВ канал Daring TV саставни је део Prime TV, Macho и 18+ пакета дигиталне ТВ и налази се на позицији 601.

MTV Live HD – најпознатији светски музички канал у високој резолуцији. ТВ канал MTV Live HD саставни је део HD пакета дигиталне ТВ и налази се на позицији 921.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
RV
Reply
Ispostavilo se, gle čuda, da se i iza ovog "pojeftinjenja" krije još jedna mala prevara, kakva su postale specijalitet Radijus Vektora. Kao što gore vidite, objavili su pojeftinjenje Mega TV paketa od 400 dinara, ali su prećutali činjenicu da novi Mega TV paket ne sadrži Pink Cinema paket, čija pretplata iznosi upravo toliko - 400 dinara.

U mom slučaju su kanale iz ovog paketa posle 1. februara i ugasili na nekoliko dana, što mene nije mnogo pogađalo, a onda su ih ponovo pustili negde oko polovine februara, sve na svoju ruku. Račun za februar mi je bio manji za 400 dinara, ali ne i martovski! Račun za mart je ponovo kao što je i bio. Objašnjenje njihovog korisničkog servisa je da sam u martu imao i Pink Cinema paket za koji se sada dodatno plaća 400 dinara. Na moju konstataciju da su oni odlučili da izmene sadržaj Mega TV paketa, a da ja uopšte nisam tražio da mi se ponovo uključi Pink CInema paket, nisu imali objašnjenje, već su me uputili da izgubim još vremena i živaca tako što ću da dođem u njihovu poslovnicu da se raskusuramo.

Dakle, još jedno dovođenje korisnika u zabludu i još jedna mala mahinacija po sistemu APP. E pa kod mene neće proći ovog puta.
Reply
A RATELe* samo ćuti :| .

*cenim da su oni nadležni za ponašanje kablovskih kvazi operatera
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote:Од 01. јуна, основни пакет кабловске телевизије доступан је у дигиталном формату! Преко 60 ТВ канала, "HD" канали, "3D" канал и дигиталне радио станице - све за 1.035 РСД месечно и то на више телевизора у вашем дому!

Otključali na digitalnoj sve kanale koje imaju u analognoj.
Reply
kako bi ja mogao njihovu digitalnu imam njihovu analognu kablovsku od vektora jer moram imari njiihov risiver jer se risiver dodatno placa hvala.
Reply
Koliko vidim na njihovom sajtu, nije neophodan risiver jer daju i CAM modul. Neophodno je imati televizor sa DVB-C tjunerom.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
[Image: hvataj.jpg]

Izvor: RV

Shock ROFL
Reply
Od 1. decembra Vektor je proširio ponudu digitalnih kanala, tako da se od sada u osnovnoj digitalnoj ponudi mogu naći i sledeći kanali:

RTS Satelit
HRT 3
HRT 4
MRT
SyFy
Eurochannel
Arena sport 1 HD
Arena sport 2 HD
Arena sport 3 HD
Arena sport 4 HD
Private TV

Pored toga svi Pinkovi kanali koje je RV imao u ponudi do sada (Pink Movies, Pink Action, Pink Film), prešli su u osnovni digitalni paket.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)