Daško i Mlađa
(16. Jun 2015, 08:43)televes Wrote: mislim da ona dvojica ujutru totalno imaju nezanimljiv program. Prosto receno...smarački...
Fore su im lokalnog karaktera i totalno je deplasiran takav jutarnji program.

evo jaih slusam stvarno bezveze nekada su bili darko i marko ono sejurija do kraja a sad ovi smaraci  B92 bljuc
Reply
kakvi su da su, boljih nema
Reply
Ako su ljudi sa AS FMa pametni, i ako se nisu rastali sa D&M u lošoj atmosferi znaju šta im je činiti. Oni slušaniji i bolji jutarnji program od ovoga nisu imali.
Reply
Sve bilo OK da ovi sa AS FM-a nisu napravili onaj problem oko imena, zbog koga je ugasena stara FB stranica i stari Twitter nalog.
[Image: 6355077884280832?GoogleAccessId=clipular...NOT_A_LINK]
FB
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Uf, ovo nije dobro. Ali i čudnija pomirenja su se događala. Smile
Reply
Mlađa je potvrdio ono što nam je već bilo jasno:
[Image: 6754055381581824.png?k=vH6iA_iHvnH9fRhe-eTk9jx6ij8]
izvor: MojNoviSad

Reply
Dok ih neko ne angažuje, tu je arhiva jednog obožavaoca koji je sve lepo sačuvao i postavio na svoju stranicu:
http://sinisakrisan.me/potpuno-beskorisna-gomila/
Svaka mu čast! Aplauz
[Image: forum2.png]
Reply
Evo ga i zvanično:
[Image: 5861477694046208.png?k=6-pXked3_K3-9o-yTENyVnZpUTo]
FB

Nekako bih voleo da nova destinacija bude Radio 202, zbog muzike, na ostalim nacionalnim stanicama mislim da za njih nema mesta, realna mogućnost mi je samo neka NS stanica.

Reply
sad je pitanje kakva ce i koncepcija i na 202ki ubuduce biti? s uklopili bi se savrseno!
Reply
Eto prilike 202-jci da stvori nove uzore među legendarnim voditeljima, posle Dejana Đurovića, Vladimira Jevtovića, Dragana Kozlice i sličnih. Ako bi ih 202-jka angažovala, onda bi im RTS organizovao i TV uključenje u Jutarnji program. Ili eventualno da ih prebace na Beograd 1, ako planiraju ukidanje one emisije sa tri babe - tetke (Uhvati dan) koja i nije baš nešto slušana.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)