Prva [arhiva 2011. - 2017.]
Zvanični sajt: prva.rs

Tema na starom forumu: Prva (KF arhiva)

Kablovski kanali Prve srpske televizije (Prva Plus, Prva Max, Prva World)
X Faktor Srbija (Serbian version of The X Factor) - Season 1, 2011: Upcoming Season
Serbia Next Top Model (Serbian version of America's Next Top Model) - Season 1, March 2011: Upcoming Season
Radna akcija (Serbian version of Extreme Makeover: Home Edition) - Season 1, March 2011: Upcoming Season
Ekstremni preobražaj (Serbian version of Extreme Makeover) - Season 1, March 2011: Upcoming Season
Galileo (local version of Prosieben science magazine)
Domaćine oženi se (Serbian version of Farmer Wants a Wife)

Oni su se bas naostrili, jedva cekam.. Smile

Film "Bitka na Neretvi" na Prvoj ide u letterbox. Logo je iznad slike a titlovi su pola u slici, pola nisu. Zašto nisu emitovali film u 16:9? Stoga i svrha potpisa ispod mojih poruka.
Zavisi kakvu verziju su dobili od distributera
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
ja ne razumem tvoj potpis BoshkoIgich! oni nisu prestali sa 16:9, ne emituju ga 24/7 ali nikad to nisu ni činili niti obećali. celokupna domaća produkcija (izuzev milionera) išla je i bez prestanka ide u 16:9, a isto tako i neke od sezona tree hilla i cold casea, filmovi kakao koji.... u čemu je onda problem? Confused
Jutros sam konačno odgledao reprizu emisije Galileo i mogu reći da je zaista dobro i dopadljivo odrađena i šteta što nema više ovakvih emisija na nacionalnim televizijama!
Sve pohvale za Prvu!
http://www.facebook.com/pages/Galileo-Sr...6144853822
Thumb up
Postovi o formatima slike prebačeni u temu 16:9 vs 4:3
(23. Jan 2011, 14:29)borislav Wrote: Sve pohvale za Prvu

osim voditelja Prva nema veze sa Galileom, jer su prilozi sa originalnog Pro7 formata, evo sada je krenula i nemacka skrivena kamera na Prvoj, sve bolje od boljeg
ja sam juče prvi put video galilea, i malo mi je bezveze upravo to što su uzeli nemačke priloge. umesto da se približi našem području, oni nam kroz prilog o saobraćaju u indiji, isti predstavljaju kroz poređenje sa saobraćajem u nemačkoj. Stars
Posto se ove nedelje serija Cari zavrsava, od sledece nedelje krece serija V.I.P. http://www.prva.rs/sr/program/serija/sto....I.P..html

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)