mts Box paketi - više od 100.000 korisnika
Ako imaš Box paket koji više nije u ponudi, medju njima je i Super box, po isteku ugovora plaćaš istu cenu. Ne naplaćuje ti se dodatnih 100 dinara. Meni je istekao Box 4 pre nekoliko godina i nisam obnovio ugovor. I daljem plaćam 3.200 dinara koliko je tada bila njegova cena.
Reply
Hvala na odgovoru,ipak ja ne menjam ovaj paket!Vise se isplati. :D
Reply
Ipak sam se prebacio na Box 4 da iskoristim promociju 3 meseca za dinar posto mi je ugovor istekao u maju i nisu imali u ponudi Super Box paket kad sad vidim da su vratili stare pakete medju kojima je i Super Box! Furious Furious

https://www.mts.rs/privatni/box/upoznajt...undefined4
Reply
Moja greska,ovaj cenovnik vazi za one kojima istice ugovor a ne potpisu novi pa placaju malo vise bez ugovorne obaveze.
Reply
MTS sada daje besplatne pozive ka MTS brojevima sa fiksnog telefona svim novim korisnicima Boxa 3 koji pride uzmu i mobilnu tarifu.

Quote:Besplatni razgovori uz Box 3 sa mobilnom linijom

Ne propustite sjajnu priliku, jer smo za vas pripremili još veće pogodnosti u okviru Box paketa!

Odaberite postpejd tarifu Soko, Omorika 1, Omorika 2, Omorika 3 ili Morava uz Box 3 paket, koji sadrži fiksnu liniju, internet i mts TV, i očekuju vas besplatni razgovori sa fiksnog telefona ka svim mts mobilnim brojevima.

Uz Box paket možete maksimalno da se opustite i uživate, jer vam Box donosi i druge pogodnosti:

- 150 minuta za razgovore ka svim fiksnim mrežama u Republici Srbiji,
- Besplatne razgovore ka drugim fiksnim brojevima u okviru mts fiksne mreže (na raspolaganju su vam nakon potrošenih 150 minuta za razgovore ka svim fiksnim mrežama u Republici Srbiji),
- 10% popusta na iznos povoljnije mesečne naknade za tarifu, ukoliko uzimate samo tarifu bez uređaja,
- Specijalni popust na telefone iz bogate mts ponude uređaja.

Specijalna pogodnost koja obuhvata besplatne razgovore sa fiksnog telefona ka svim mts mobilnim brojevima se odnosi na nove korisnike Box 3 paketa sa mobilnom linijom, uz ugovor za Box na 24 meseca.

Iskoristite priliku, skockajte svoj Box 3 paket i uživajte u dugim razgovorima sa porodicom i prijateljima.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova ponude.
https://www.mts.rs/privatni/vesti/2595/u...e-jos-vise
Reply
Ko još sa fiksnog zove mobilni? Zakasnili su sa ovom uslugom jedno 10 godina.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)