Risiveri i druga oprema
To možda bolje da pitaš na Satelitskom forumu (novisf.com), pošto tamo sigurno ima više ljudi koji rade instalacije za Digi i upućeni su u mogućnosti njihovih Humax prijemnika.

Naravno, postoji mogućnost da se i ovde nađe neko ko je dobro upućen u to.
Reply
Ako ima novi Digijev softver onda ne mozes da pratis druge kanale osim one koji su u listi sa Intelsata. Tako da mislim da si prevaren. Ako je u pitanju stari softver onda izbaci Digijevu karticu, i resetuj fabricki i pokusaj da uneses nove parametre za Astru pa potom proveri jesi li namestio dobro antenu pa skeniraj
Reply
Hvala na savetima. Pokušaću na sat sajtu a i ovo što gosp."HAKER" misli pa ću objaviti rezultat...........Smile
Reply
Razmišljam o kupovini resivera pa mi treba savet, da li kupiti Almu S-2200 ili Skybox F3? Veoma mi je važno da sa resiverom mogu da gledam skremblovane kanale.
Reply
Ljudi hitno mi je potrebna pomoc kako povezati SKYMASTER XL 14 satelitski resiver i tv,jel mora scart na scart?
Reply
Ako imas cinceve(Zuti, Beli i Crveni) mozes preko njih.Takodje, ako imas ANT Out, probaj preko antenskog kabla.U podesavanjima prijemnika pronadji koji kanal je podesen(obicno je 35-i.), i onda na TV-u nadjes npr. 35ch. UHF...

edit:Sad sam na netu pogledao, nema cinceve.Znaci, ili scart ili TV out.
Naoružajmo se i bež’mo.
Reply
Evo, samo tako radi hobby-ja, stavljam jedan kratak film sa FTA programima sa Eutelsat-a 16...Bilo ih je vise ali moj receiver nema MPEG 4 i tako da sam izgubio nekoliko programa koji su presli sa MPEG 2 na 4...Moracu da kupim nov receiver ali uzecu nesto kombinirano, DBV-S2 + DVB-T2...

Receiver SUNNY AT 14009 FTA Plus i antena SUNNY offset 0,8m, turskog porekla....
DVB-T2: Urseni, Vrsacki Breg, Avala, Crveni Cot, Kikinda.
TV: Watson 32'' HD Ready; Sony Bravia KDL 40W 705C FHD
Risiver DVB-S: SUNNY AT 14009 FTA Plus, Eutelsat 16 E
Risiver DVB-T2: Alien Smart 101
Antena TV UHF Dipol 44/21-69 DVB-T/T2 Tri Digit ECO (sa pojacalom LNA-177 30dB)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)