Zvezde Granda - muzički rijaliti program - Prva
(12. Sep 2012, 14:49)dvb-t manijak Wrote: Ma znam ja to, nego zar nisu "tehničke usluge" by tv Pink, ili ja nisam bio na času?

мала бара пуна крокодила.... Wink

шалу на страну, али гомила истих људи се мота тамо-вамо по свим телевизијама - продукцијама а само су кључни људи различити.
Reply
U ZG reklame isle samo dva puta po sest minuta u vise od dva ipo sata.
Reply
Tokom emisije nije bilo reklama nalepljenih na ekran? Hmmm
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Bilo je samo 2 minuta pred reklame najava za onaj box ili sta vec..Smile
Reply
U takničarskom delu su devojke pevale zabavnu muziku, a u onom "medliju" "narodnjake". To se mi dopada, dobro su to uradili. Izgleda da Mitrovićeva želja da se na Pinku promoviše više zabavna muzika nego narodna ima i uticaj na takmičenje. Ali rano je još govoriti, sledeće subote su na redu muškarci - baš me zanma dal' će pevati zabavnjake ili narodnjake u takmičarskom delu, a šta će pevati u party delu.

Scenografija je mnogo bolja nego prošle sezone. Veća je i ima više prostora, tako da takmičanje sad ne izgleda kao neka modna revija.

A izgleda da i Saša Popović sada ima veću ulogu u emisiji zbog toga što i žiri ima veću ulogu u glasovanju - da prokomentariše sa takimčarima njihov nastup nakon što otpevaju svoju numeru - još jedan dobar potez. Bolje mu je ovako nego da sedi tamo sa članovima komisije i onda samo da čita ko ide dalje na kraju emisije.

Sve u svemu, prva emisija ove sezone je za pohvalu. A sutra - Narod pita. Pa da vidimo šta su ove sezone spremili. Nadam se da neće opet uvesti tajanstvenu ličnost, jer je ono bilo GROZNO...
Reply
(16. Sep 2012, 11:00)Mnikolic Wrote: A izgleda da i Saša Popović sada ima veću ulogu u emisiji zbog toga što i žiri ima veću ulogu u glasovanju - da prokomentariše sa takimčarima njihov nastup nakon što otpevaju svoju numeru - još jedan dobar potez.

Facepalm
Reply
Šta??? Dal' sam možda nešto pogrešno rekao?

Pa i bilo je malo glupo samo ga videti na kraju emisije kako iz mapa čita ko ide dalje a ko ispada. A i izbacili su da žiri daje savete i komentare, pre su ih davali po pola sata svim kandidatima (ukupno), ako ne i više... Ja sam očekovao da će žiri "opaliti" po kandidatkinjama, kako je to bila praksa u prošlim sezonama, kad oni samo svaku kandidatkinju na brzaka prokomentarisali i dali bodove. Moram priznati da me je i to prijatno iznenadilo...

Ali, polako. Ovo je bila tek prva emisija u sezoni, a i kao što sam rekao - mnogo toga mogu oni da promene tokom sezone. Ostaje samo da vidimo. Wink
Reply
Dobar potez bi jedino bio kada bi se taj Popović ostavio pokušaja da bude voditelj. Šta će on tamo? Zašto ne zaposle profesionalne voditelje već neke amatere decu koji su se prošle godine tu i nadmetali? Džabe im kada oni sve rade amaterski.
Reply
E u tome se već slažemo i to u potpunosti. Popoviću treba neko poput Minimaxa. Kad je (sada, na žalost pokoljni) Minimax vodio Grand Show, ta emisija je i vredela nešto... On je imao svoje rubrike, a i u svaku emisiju je i uneo malo svojih sopstvenih ideja. Znao je na najavljuje pevače. Svaki put kad bi gledao Grand Show u vreme kad ga je on vodio, ja bi uvek nešto grickao i pio kad je bila emisija na programu. Ovo sad sa Katićkom i Tepićem isto ne liči na ništa. Samo izađu na scenu, pozdrave publiku i odmah opale po reklamama i onda ništa osim Genijalaca, Estradne škole, Grand kviza i Grand duela.

A što se tiče ZG, neka Saša dovede nekog sa TV Avale, kad se već priča da kupuje tu televiziju.
Reply
Evo slucajno sam bacio pogled na "narod pita".Facepalm
Koja *** emisija sa *** imenom za ***.ROFL

edit E. Maiden: cenzura nepristojnosti.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)