Zvezde Granda - muzički rijaliti program - Prva
Joj ljudi ja sam tek danas saznao da je onaj decko sto je pobedio u ZG slepSad nek neko od moderatora obrise onaj moj post sa slikom, stvarno nisam znao. Sramota me.Facepalm
Reply
Sređeno.
Reply
A dobro je,ipak si normalan.haha Smile
Reply
To je vec diskutabilno:D Od sad vise ne komentarisem ono sto ne pratim.
Reply
Povremeno pišem ovde i o ZG, a taj program ruku na srce i ne pratim, kao ni Pink u celini...

i tako jutros u trenucima dokolice nađem emisiju ZG na YT i malo sam je gledao.

Radi se o emisiji "ZvezdeGranda 2012 Nove Pesme Cela emisija 38", sa zvaničnog kanala (nije tv rip)

Prvo moram da kažem da mi se gade kako pevači, njihov stajling, posebno one odvratne uske košulje koje nose muškarci, njihov način pevanja sa odvratnim naglašavanjem, tako i same numere koje izvode, a za koje tvrde da su pesme, ali o ukusima se ne raspravlja.
Puke

Sa tehničke strane emisija i nije tako loša, čak mogu da kažem da je svetlo dobro, režija vrlo solidna. ma manje više OK.

Imam jedinu zamerku, i to veliku na zvuk.
Nije toliko loš, u stvari, ja i ne znam kako dotične numere zvuče i na CD-u, tako da je moguće da je i sam snimak plitak i loš, ali ono što se čuje i što ne košta ni 1€ da se popravi je to što je MONO sve osim početne špice i aplauza publike koji su stereo.

Toliko o o njihovoj tehnici.

A njima džaba ta nova tehnika koja je nabavljena, makar i bila najbolja (što sigurno nije), ako neumeju da je koriste!!!

RTS i Prva su tehnički tri svetlosne godine ispred njih!!!

edit: ko ima jak stomak:

Reply
"Direktno u finale idu Nikola Bokun i Aleksandra Marjanović! Novi kandidati su se predstavljali uglavnom utabanijim pesmama. Predstavljanju u Jakovu prisustvuje i direktor Prve TV Dejan Jocić, iako se takmicenje odrzava na Pinku i počinje ove subote! Večeras ima novih 46 kandidata!"

http://www.scandal.rs/zvezde-granda-46-n...-u-finale/
Reply
(10. Sep 2012, 10:52)dvb-t manijak Wrote: Povremeno pišem ovde i o ZG, a taj program ruku na srce i ne pratim, kao ni Pink u celini...

.....

Imam jedinu zamerku, i to veliku na zvuk.
Nije toliko loš, u stvari, ja i ne znam kako dotične numere zvuče i na CD-u, tako da je moguće da je i sam snimak plitak i loš, ali ono što se čuje i što ne košta ni 1€ da se popravi je to što je MONO sve osim početne špice i aplauza publike koji su stereo.

Toliko o o njihovoj tehnici.

A njima džaba ta nova tehnika koja je nabavljena, makar i bila najbolja (što sigurno nije), ako neumeju da je koriste!!!

RTS i Prva su tehnički tri svetlosne godine ispred njih!!!

ZG je produkcija koja nema ama baš nikakve veze sa Pinkom
Reply
Zvezde Granda, Grand Parada, Grand Show, Narod Pita, Hit Godine, Genijalci, Estradna škola, Lutajuća kamera itd. su projekti od Grand Produkcije, iako su do sad upotrebljavali studio od Pinka. ZG imaju veze sa Pinkom, ali samo toliko, da se emituju na toj televiziji, inače to takmičanje nema nikakve druge veze sa Pinkom.
Reply
Ma znam ja to, nego zar nisu "tehničke usluge" by tv Pink, ili ja nisam bio na času?
Reply
(11. Sep 2012, 23:52)aleksa89 Wrote: "Direktno u finale idu Nikola Bokun i Aleksandra Marjanović! Novi kandidati su se predstavljali uglavnom utabanijim pesmama. Predstavljanju u Jakovu prisustvuje i direktor Prve TV Dejan Jocić, iako se takmicenje odrzava na Pinku i počinje ove subote! Večeras ima novih 46 kandidata!"

http://www.scandal.rs/zvezde-granda-46-n...-u-finale/

otkud on tu Wow
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)