Bugs
Ajde probajte sada
Reply
Opet ništa. Wink
Reply
@sattv_lover: za sada mozes da uradis URL varijantu kao Boshko (naravno ako i dalje zelis isti avatar kao i na starom forumu)
Živeli
Reply
Hvala na predlogu, ipak neću stari, kad je novi forum neka bude i novi avatar. Wub
Reply
(14. Jan 2011, 20:11)sattv_lover Wrote: Hvala na predlogu, ipak neću stari, kad je novi forum neka bude i novi avatar. Wub

Hehe, ok... onda mozes kao ja, da koristis imageshack ili sl... uvek sam voleo da stedim forumima bandwidth Zviždanje
Živeli
Reply
Problem je u dozvolama, kada odem na adresu mog avatara dobijem ovo:
Quote:Forbidden
You don't have permission to access /uploads/avatars/avatar_5.png on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
I can be Googled, therefore I am.
Reply
Probajte sada. Mislim da sam rešio.
Reply
Thumbs Up 
Sada radi Thumb up

P.S. Ovaj prevod "Učitavanje" za editovanje poruke mi nikako ne ide Smile
Reply
Ima dosta grešaka u našem prevodu, ali stvarno nemam vremena i živaca da ih ispravljam. Smile
Reply
(14. Jan 2011, 21:30)hawkeye Wrote: Ne morate uploadovati ponovo. Evo vidim sad da ih ipak možete izabrati iz galerije, Gallery pa izaberite uploads iz padajuće liste.
Probao tako, ali ne funkcionise. Dobijem opet onu forbidden gresku: "You don't have permission to access /images/avatars/uploads/avatar_5.png on this server.".
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)