Skandal: RV nakon 10-dnevnog isključenja SK i SK+ smanjio račun za celih 5 din.
Posto mi racun vec mesecima ne stize, pozvao sam korisnicki servis da mi kazu koliko mi je umanjen racun za avgust, na osnovu ovog saopstenja "Drustva". Elem, umanjuje se samo racun za analognu televiziju, i to sa 905 na spektakularnih 900 dinara!!! Pitao sam coveka 2 puta da li se sali, ali on smrtno ozbiljan.

Sta da kazem - jednom prevaranti, uvek prevaranti.
Reply
Wow, to je umanjenje od celih 5,5 promila!

Zaista spektakularno!

Bolje da nisu ni smanjivali. Doduše, onda ne bi mogli da izdaju lažljvo saopštenje na osnovu kojeg naivnom posmatraču izgleda da su koliko-toliko ozbiljna firma.

Banditi.

Edit: promenjen naslov teme kako bi svi videli ovaj bezobrazluk
Reply
Zašto nisu snizili cenu na 899,99? :D
Reply
prostom računicom to bi značilo: ako SK i SK+ nisu bili 10 dana a to je trećina meseca i za to je snižena cena za 5 din, to znači da bi na mesečnom nivou bilo tri puta 5=15 din za SK i SK+. Znači, ova dva kanala ( mada mkislim da nije bilo ni film+) mi plaćamo radijus vektoru 15 din mesečno od 905 koliko je pretplata. Nešto mislim da to baš nije tako...kada bi nam izbacili sve kanale iz ponude smanjili bi račun za jedno 250 din ( možda ) i naplaćivali pretplatu jedno 650 din za ništa Wink. stvarno. koji su to bahati kriminalci
Reply
Da ne bude zabune, nisu bili ugaseni samo SK i SK+ vec i Ultra, DoQ i Film+.
Reply
Baš sad upoređujem račun za kablovsku od jula meseca sa računima od avgusta i septembra koji su umanjeni za 5 dinara, odnosno za 3 dinara u septembru mesecu. Ukupno 8 dinara. ROFL

Kako ih nije sramota...Thumb down
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)