Pravilnik - primedbe, dopune, predlozi
Nemojte tako, pa valjda moderacija podrazumeva objektivni pristup bez unosenja licnih emocija, zasnovana na profesionalizmu.Zviždanje
Reply
2 Hawkeye:

Čini mi se da si permutovao reči pri čitanju, mislio je na svoj „slučaj“.

2 danilo08:

Umesto što ovde traćiš naše vreme, bolje bi ti bilo da lagano kreneš u potragu za tim silnim sveštenim licima na položaju po Evropi na onoj temi na kojoj si ostao dužan.

Ovo je forum zainteresovanih entuzijasta, a ne propagandni forum bilo koje državne agencije ili firme. Za takav forum će morati da se isprse i sami ga naprave.
Reply
(02. May 2011, 15:23)danilo08 Wrote: Nemojte tako, pa valjda moderacija podrazumeva objektivni pristup bez unosenja licnih emocija, zasnovana na profesionalizmu.Zviždanje

Ovoliki stepen objektivnosti i profesionalizma od strane administratora, a pre svega i strpljenja prema bezobraznim trolovima i promoterima teško ćeš naći na drugim forumima. Na njima bi odavno leteo.
Reply
Shvatam, priznajem da sam pogresio sto nisam poceo da vas hvalim i da pljujem po RRA, RATEL-u i sto sam vam ukazao na jednu prostu stvar, a to je za sta je koja agencija nadlezna. RRA za sadrzaj programa, a RATEL za tehnicki deo. Izvinjavam se vama dvojici i svima na forumu sto su mi pljuvacne zlezde presusile, vec pokusavam da ukazem na cinjenice, a ne da se koristim demagogijom u tumacenju zakona i svega do sada sto je ovde izneto, kao i prenebegavanje cinjenice da je jedan administrator lagao, ali se pravi kao da se nista nije desilo. Rekao je ups, zeznuh se, ali ako nastavim da pisem o ostalim neistinama, ta jedna ocigledna ce se zaboraviti.

Trol je kada neko skrece sa teme, a ne kada neko iznosi clanove zakona, govori o kokretnim projektima, desavanjima itd. Razmislite malo o kome pricate, sebi ili meni.

Samo razocaran sam da bi ste vi za pare prodali objektivnost.
Reply
(02. May 2011, 16:29)danilo08 Wrote: prenebegavanje cinjenice da je jedan administrator lagao, ali se pravi kao da se nista nije desilo

Ako misliš na ono što sam napisao da se RRA finansira iz džepova građana, pa si me ispravio, što sam prihvatio i priznao sopstveni grub previd, ne znam samo kako zaključuješ da se pravim da se ništa nije desilo.

Ako misliš na nešto drugo, molim za konkretne podatke.

Nego, hoćeš li ti da priznaš da si lagao da je vreme za reklame 6 minuta (iako u zakonu piše da je 12), zatim da Ministarstvo po zakonu jedino vrši nadzor (a ne RATEL, kako piše u citiranim članovima), zatim da ima puno sveštenika koji su ministri i članovi regulatornih tela po Evropi (iako nisi u stanju da navedeš nijedan primer), zatim da će pitanje radio piraterije biti rešeno digitalizacijom (iako nije ni u najavi), zatim da je Vlajčić napisao da je Porfirije 5-6 godina na čelu RRA (a ne da ta agencija za 5-6 godina nije ništa uradila), zatim da EU štiti monopoliste (po kom osnovu su kablovski kanali monopolisti?)…
Reply
Ja sam na ovo sve odgovorio, ali on je nestao.
Reply
Prebačen je u odgovarajuću temu.
http://www.rtvforum.net/thread-575-post-...ml#pid7907
Reply
Pa sto ne prebaci i tvoja pitanja? Ovako ispade da sam pobegao.
Reply
Ne mogu da delim poruke na delove, a s obzirom na kritiku nije bilo logično da celu svoju poruku prebacim tamo. Stoga sam dodao citat tvojoj poruci.
Reply
Ne znam gdje ću napisati, pa evo ovdje.
Forum je odličan, baš po mome guštu! TV, Radio... Smile

Pozdrav cijeloj ekipi usput! :D
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)