Akcija: Pomozimo (ne)kreativnim muzičkim urednicima
Pozovi Patak, pitaj ih, sigurno znaju jer rade košuljice emitovanih fonograma za Sokoj i OFPS. Wink
Reply
Ja sam ovo naveo kao dobar primer, ove pesmice se ne mogu čuti inače, a ja lično baš volim ovakvu muzikicu i uvek se prijatno iznenadim. Možda si me pogrešno razumeo.

Mislim da Patak, ima već pripremljne košuljice za SOKOJ i OFPS, posto imaju skoto iste pesme u rotaciji već godinama. Te košuljice im je neko uradio ko zna kada. Mislim da nemaju pesmu noviju od 2012-te u rotaciji, ne računam Jutranji program, tu puštaju van playliste koja ide inače.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
prvu nikad čuo, ali druge dve tu i tamo, mogu i ove dve u taj paket

Reply
Došli smo do toga da u sat vremena Mjehurovog podcast-a se čuje mnogo više dobre muzike nego na svim ostalim radio stanicama u nedelju dana. Zar je toliko teško zagrebati ispod površine?

Ono što mi je čudno je toliko broj, blago rečeno, novih sasvim solidnih stvari koje dolaze iz Hrvatske a koje niko ne vrti ovde.

Svi su se uhvatili samo Severine, Rozge i ostalog treša. Kad već može MTV, može i neki radio, pre svega mislim na B92, RTS 202...

Reply
pa nije loše stvarno, barem za radio
inače ovih dana se Simple minds baš ne daju zaboravit'
Reply
Nekoliko WTF numera iz nove muzičke koncepcije B92

I moj lični favorit

Čestitke caru koji im je uzeo pare za ovo   :D  ROFL
Reply
Ovu Terezu ako sam čuo jednom u životu, a no comment za The unforgiven LOL
Reply
Od kako je ugašen Radio B92 prešao sam na Yammat FM iz Zagreba. Ono je neverovatno koliko dobar izbor muzike, i komercijale i alternative, bez ikakvih ograničenja i naznaka bilo kakvog formatiranja. Govrorni deo programa radi stara ekipa sa Radija 101, tako da su i tu na nivou. Sve u svemu radio kakav treba da bude!  Thumb up

Reply
Čini se da će Laguna pokupiti dosta slušalaca radija B92 pre gašenja, barem onih koji su ga slušali u dnevnim terminima.

Ovo je naletelo malopre, baš dugo je nisam čuo na domaćim stanicama.

Takođe, osoba koja pakuje muziku na Laguni je čula da R.E.M. ima više od jedne pesme, što je pohvalno.  Smile

Uz još više hrabrijih muzičkih iskoraka za koje svakako ima prostora, ovo bi mogla da bude izuzetno kvalitetna stanica.
Reply
(29. Aug 2015, 11:19)[email protected] Wrote: Od kako je ugašen Radio B92 prešao sam na Yammat FM iz Zagreba. Ono je neverovatno koliko dobar izbor muzike, i komercijale i alternative, bez ikakvih ograničenja i naznaka bilo kakvog formatiranja. Govrorni deo programa radi stara ekipa sa Radija 101, tako da su i tu na nivou. Sve u svemu radio kakav treba da bude!  Thumb up

I meni je taj Yammat skroz OK.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)