Akcija: Pomozimo (ne)kreativnim muzičkim urednicima
[Image: gIhsDJx.png]

Moram da nastavim ovu temu.

Momentalno bih dao otkaz svakom toncu / muzickom saradniku /sastavljacu plejliste koji u program pusti Mekartnijevu "Hope Of Deliverance", kao i "Don't Get Me Wrong" Pretendersa Mad

Pa dokle bre vise!! Na svakoj, ali bas na svakoj radio stanici koja vrti mainstream pop-rok ne postoji nijedna pesma ovih izvodjaca osim te dve.

Ograniceni, bezidejni, praznoglavi stvorovi! Grrr
[Image: forum2.png]
Reply
Ona lista sa Kablovskog je pokrila otprilike sve pesme pustane...
"Kakvi mladi, takvi stari...Od ovog trenutka, trazimo nove...mlade. Alo, javite se!"

[Image: dsdsv_copy.png]
Reply
Brejking njuz: Muzički urednici Antene saznali da postoji duo La Roux Smile
Reply
Ovo...ovo...je islo jedno 15 puta (brojao) danas.

https://www.youtube.com/watch?v=EbpUFvKmXl0
"Kakvi mladi, takvi stari...Od ovog trenutka, trazimo nove...mlade. Alo, javite se!"

[Image: dsdsv_copy.png]
Reply
Kako im ne dosadi da pustaju numere ko ove Adele-rolling in the deep, Lady Gaga bad romance... U sat vremena 5 do 6 putaStarsGlare

Editovao hawkeye: Post premešten iz teme Radio Index
Reply
Meni se čini da im je zvuk nekako distorzovan na 88.9, stalno šeta iz levog u desni kanal. Tako je već nekih dve godine, posle one prve prodaje.
A ponavljanje numera je po formatu koji mnoge stanice slede u današnje vreme da bi napravile slušanost, i gle čuda, to pali.
Reply
(06. Dec 2011, 00:56)aca91kv Wrote: Kako im ne dosadi da pustaju numere ko ove Adele-rolling in the deep, Lady Gaga bad romance... U sat vremena 5 do 6 putaStarsGlare

Kako im ne dosadi?
Takav Index, bez programa trenutno (idu im samo vesti i muzika) je druga po slusanosti nacionalna komercijalna radio mreza - ispred B92, Hit Music FM-a i Fokusa. Ne ubedljivo, ali to traje vec neko vreme.
Pitanje je, dakle, pogresno postavljeno, valjda slusaocima treba da dosadi.
Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply
Meni je najstrašniji S.

Oni istu plej listu imaju već godinama!
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Slusaoci odavno oguglali na to, nego ko pusta (na to sam mislio) kako mu nedosadi iste numere da pustaStars bolje da pustaju raznovrsnu muziku i malo neku savremeniju. Za Kraljevo, Cacak, Gornji Milanovac, Vrnjacku Banju, vise je slusaniji Star Fm 89.1Mhz Ca, 91.8Mhz VB, 95.0Mhz Kv i Tdi radio (Preko strima).
Reply
Niko ne pusta muziku, ona se emituje.
Ne postoji taj mazohista koji ce slusati radio stanicu iako ga nervira, a narocito kad ima izbor u desetinama drugih. Bas zato je nemoguce da neko ogugla, a radio se ili slusa ili ne slusa.

Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)