Maldivi/Letnji kamp - rijaliti šou - Happy
Quote:Apsolutno smehotresna olipmijada
M. DEDIĆ | 08. jul 2011. 13:00

Tijana Dapčević i Boda Ninković voditelji i sudije Hepijevog šoua „Maldivi - više od igre“. U narednim mesecima nadmetaće se 96 učesnika

[Image: tv%20Maldivi.jpg]
Boda i Tijana

EGZOTIKA je stigla u Srbiju, a kako ona izgleda, videćete istog onog dana kada se na kioscima pojave ove „TV novosti“ - u petak 8. jula, kad počne dugo najavljivani sportsko-zabavni rijaliti „Maldivi - više od igre“.

Na „tajnoj“ lokaciji u Beogradu, napravljenoj da podseća na rajsko ostrvlje u Indijskom okeanu, učesnici, njih čak 96, u naredna tri-četiri meseca nadmetaće se u sportskim disciplinama, ali će pokazati i kako pevaju, glume, plešu.

U svemu tome pomagaće im pevačica Tijana Dapčević i glumac Slobodan - Boda Ninković - koji će se naći u ulozi voditelja i sudija.

- Oboje smo blesavi, pa će to biti smehotresna olimpijada - kaže Tijana. - Možda ćemo i učestvovati u nekim igrama. One u vodi nisu za mene, jer ne verujem da ću se skidati u kupaći, ali za odbojku, košarku i rukomet na pesku sam doktor. Inače, volim da se bavim sportom, ali ne i da ga gledam. Zato sam bez razmišljanja i prihvatila poziv Hepija - da dokažem sebi da mogu i da pratim sport i da nisam najveći sportomrzac, kako me neki nepravedno optužuju.

Novom angažmanu Tijana se raduje i zato što je pre 16 godina u Makedoniji učestvovala u - „Igrama bez granica“, u kojima su se takmičili pevači protiv glumaca. Kao najmlađi član ekipe bila je kapiten i donela svom timu pobedu. A, učesnicima „Maldiva“ savetuje kako će najlakše trijumfovati.

- Ključna reč je - mito. Ko da više, pobeđuje. Šalim se, naravno, bićemo poštene sudije, jer nagradu i treba da dobije najbolji. I sama sam takmičarskog duha i ratoborna i znam koliko može da zaboli kad neko nepravedno pobedi. Dakle, bez brige, vladaće apsolutno poštenje - otkriva Tijana.

U igrama će učestvovati 96 mladića i devojaka iz 16 gradova Srbije. Ekipni pobednik dobija nagradu od 10.000 evra, koje će morati da uloži u izgradnju sportskog objekta u svom gradu, a ako takmičarima, na putu do pobede, zatreba pomoć, moći će da računaju na Bodin savet.

- Čim naiđu na prepreku koju ne znaju da savladaju, potrudiću se da im pomognem - kaže Boda. - Ako ne budem smeo da im i fizički priskočim u pomoć, pokušaću da im dam bar neki savet. Sport, inače, obožavam i ne odustajem od rekreativnih aktivnosti ni sada.

I popularni glumac bi želeo da „Maldivi“ podsećaju na nekadašnje „Igre bez granica“, koje je davnih godina sa uživanjem pratio.

- Voleo bih da se duhom vratimo u ta vremena, da donesemo dobru energiju, lepo raspoloženje, takmičarski elan. Nadam se da će „Maldivi“ biti lepa, zdrava i dobra zabava, kako za učesnike, tako i za gledaoce, i da budu različiti od ovih rijaliti programa koji se u poslednje vreme emituju - kaže Boda, a Tijana se nadovezuje:

- Ljude verovatno najviše zanima da li će biti svađa, ko će se s kim smuvati. Ali, ovo će biti rijaliti jedino u tom smislu što ništa nije namešteno, što kamere snimaju učesnike sve vreme i prate njihove reakcije. Možda će se u žaru borbe i posvađati. Nije to ništa strašno. Uostalom, u današnjem svetu sve je rijaliti. Ove kamere po gradu nas snimaju sve vreme. Prođeš na žuto i ode dozvola. Pa, stvarno.

A kada kamere ne budu prikazivale kako se takmičari igraju u bazenu prečnika 18 metara ili na terenima na pesku, snimaće ih u hladovini palmi specijalno uvezenih iz Italije ili dok dremaju u sojenicama. Boda i Tijana tvrde da je prostor fenomenalan, a posebno ih raduje što će se takmičari oprobati i na sceni, gde će pokazati svoje plesne, glumačke i oratorske veštine.

- Sve vreme ćemo se družiti s takmičarima i jedva čekam da šou počne. Možda će nas gledaoci u početku mrzeti, jer je ambijent u kom radimo čista egzotika. Ali, dobro, nije loše ni brčkati noge u lavoru i gledati „Više od igre“. Biće to promocija sporta, mladosti i srećnih momenata - sigurna je Tijana.

TIJANA O BODI

VEST da će joj partner biti popularni glumac oduševila je Tijanu.

- Smatram ga jednim od najtalentovanijih ljudi u ovoj zemlji. On je osoba nenormalne energije i, pre svega, dobar čovek. Baš se radujem našoj saradnji. Biće dinamično.

BODA O TIJANI

TIJANA i Boda se odranije znaju, jer su više puta sarađivali kao voditelji raznih manifestacija.

- Tijana ima odličnu energiju, neophodnu za „Maldive“. Ta dečja crta u njoj, koja se ogleda u radosti igre, sigurno će nam pomoći da obojimo ovaj šou.

izvor: V. Novosti
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote:Maldivi: Rasadnik lepotica
V. N. | 12. jul 2011. 21:03

U Serijalu "Maldivi" sve pršti od lepote takmičarki. Osim što se bore za svoj grad i ekipu, atraktivne lepotice se kupaju, šetaju zanosne obline i provociraju telima

[Image: spek-rijaliti-maldivi.jpg]

U specijalom formatu "Maldivi, više od igre" na TV Hepi buljuk lepotica od kojih oči ne mogu da se odvoje. Osim što se takmiče, boreći se tako za svoj grad i ekipu, atraktivne lepotice se kupaju, šetaju svoje zanosne obline i provociraju izvajanim telima. Takmičari iz Novog Beograda, Šapca, Niša i Subotice, među kojima je dvostruko više devojaka nego mladića, trude se svim silama da osvoje titulu najboljeg grada i svom mestu donesu deset hiljada evra, koje će uložiti u razvoj sporta.

- Ovde smo, pre svega, da se takmičimo u sportu i pošteno nadmećemo, ali devojke su stvarno prelepe - kaže Uroš Vuković, iz Sombora. - Teško je koncentrisati se uz toliku lepotu.

Reply
Wow

Quote:Maldivi: Takmičari štrajkuju
M.Vu | 01. avgust 2011. 17:02

Predstavnici četiri srpska grada u drugom ciklusu serijala “Maldivi, više od igre”, odlučni da šou na Hepi televiziji bude njihov šou

[Image: spek-maldivi.jpg]

Predstavnici četiri srpska grada u drugom ciklusu serijala “Maldivi, više od igre”, odlučni da šou na Hepi televiziji bude njihov šou.

Iscrpljeni od igara, trčanja, plivanja, pranja, čioošćenja, spuštanja, podizanja zastave, nervozni zbog bubica, poručili su Hepi televiziji da im se odmah ispune zahtevi, ili će stupiti u štrajk!

- Tražimo alcohol, daljinski za zastavu, umesto trave pesak, da bi moglo da bude “seks on the beach” – njihovi su zahtevi.

Dalje, traže poveze za oči, slavuje, muški striptiz, spavanje do 14 sati, pena parti, erotski maser, kondome, playstation, zidni sat, telefon, ljubimce, espresso, frizera…

- Mislili smo da je ovo lakše – kaže Anamaria Brdar, iz Novog Sada. – Ustajemo rano, jurimo, borimo se, uveče padnemo umorni, jedva se družimo, ako ostanemo do kasno, rano se teže dižemo…Sve ima svoju čar, prelepo je, ali nije lako.

- Šta si mislila, zvezda se postaje lako? – dobacili su mladići iz letnjikovca. – Ni pare ne padaju s neba. Deset hiljada za grad je velika suma. Ko preživi, pričaće.

Nije ostalo rešeno do kraja, da li su se šalili, ili su ozbiljno hteli da štrajkuju.

Sprdnja - kako god da okreneš...
Reply
Ukratko traze da budu Parovi.:D
Reply
Quote:U subotu finale „Maldiva“
M. DEDIĆ | 07. oktobar 2011. 11:31

Najuzbudljiviji trenutak u rijalitiju "Maldivi" predstoji u subotu, u 21 sat, kada će biti proglašen pobednik, koji će kući otići sa 50.000 evra

[Image: tv%2023%20maldivi.jpg]

U prethodna tri meseca učesnici sportsko-zabavnog šou programa „Maldivi - više od igre“ nadmetali su se u raznim veštinama, ali i svađali, mirili, zaljubljivali, a neki čak i venčali. Najuzbudljiviji trenutak, ipak, tek predstoji - u subotu, u 21 sat, kada će na televiziji Hepi biti proglašen pobednik, koji će kući otići sa 50.000 evra.

Takmičari koji su se plasirali u finale poslednjih sedam dana dali su sve od sebe da osvoje što više poena, ali imali su vremena da razmišljaju i o tome na šta bi potrošili novac.

- Ja bih novac dala u humanitarne svrhe - otkrila je Lidija Kocić, koja važi za jednog od favorita takmičenja.

- Sav novac bih potrošila na sebe, ulepšavanje, silikone - objasnila je Kruna Đurđević, koja je ostala upamćena po tome što je roditeljima priznala da ima tetovažu na leđima tek po ulasku u serijal, a „proslavila“ se i time što nije umela da reši prost matematički zadatak.

Kako saznajemo, među favoritima za pobedu su i Beograđanin Miloš Vojnović, Dragoslav Radić iz Kragujevca i Danijela Zujić iz Užica.

Na televiziji Hepi su zadovoljni jer je, kako kažu, program „Maldivi - više od igre“ stavio akcenat na mlade generacije koje tek dolaze, i promovisao prave vrednosti kao što su fer odnosi, sportski duh, ljudskost, obrazovanje... Osim toga, ovaj serijal je pokazao da Srbija nije samo Beograd, što potvrđuje i ekipni pobednik takmičenja - tim Subotice, koji ima obavezu da osvojenih 10.000 evra potroši na razvoj sporta u svom gradu.

Reply
Quote:Maldivi: Miloš osvojio 50.000 evra
M.Vu | 09. oktobar 2011. 13:26

Najspremniji takmičar osvojio je vrednu premiju u serijalu Maldivi, više od igre, koju će, rekao je, delom potrošiti za svadbu

[Image: spek%20maldivi.jpg]
Pobednik- Miloš Vojnović

Najspremniji takmičar, Miloš Vojnović iz Beograda, osvojio je vrednu premiju u serijalu Maldivi, više od igre, koju će, rekao je, delom potrošiti za svadbu.

“Verenica mi je velika podrška i mnogo mi znači”, rekao je Miloš, dok je preuzimao ček vredan 50.000 evra.

“Sportista sam, i sve sam uložio u sport. Profesor sam. Svestan sam da ne mogu svi da me vole, ali je važno imati stav i cilj u životu. Osvojeni novac će mi mnogo pomoći u ostvarenju ciljeva koje sam sebi zacrtao! Ovo takmičenje je raj na zemlji i na televiziji se sigurno ne vidi toliko koliko je nama ovde bilo lepo. Razvili smo nove odnose, nove prijatelje, sa kojima ćemo se dalje družiti i sarađivati”, rekao je uzbuđeni pobednik a prenosi Story.

Drugoplasirani Milovan Đeković, iz Novog Pazara, za kojeg su svi verovali da će pobediti, veli: “Bila mi je čast da dođem ovde i verujem da je biti drugi u plasmanu za mene u stvari veliko iskušenje. Došao sam ovde zahvaljujući veri i to je sve što sam imao. Iskušenje je ne pobediti!

A, mora se ići dalje! “ Miljenik lepšeg pola Dragoslav Radić osvojio je treće mesto i bio je vidno nervozan zbog toga.

Pobednik sms reprezentacije, odnosno takmičar sa najviše sms je Marija Marković, koju su u serijalu prozvali Stoja.

Reply
u nedelju u emisiju par-nepar u okviru realitiy show-a parovi,voditeljka je najavila da ce nova sezona maldiva ici i ove godine krajem juna meseca.
Reply
Pocela nova sezona, sada se emisija zove "Hotel Maldivi".
Reply
Meni se ovo baš dopada! Za razliku od parove, ovdje takmičari samo sebi peru veš, spremaju ručak...
Ja ću i ovo pratiti, sviša mi se prostor u kom će živjeti stanari Smile Samo, ne znam dal će Hepi održati gledanost jer je ipak sad ljeto...
Reply
Bilo je malo interesantno prosle sezone, tada sam i ja gledao, bilo je takmicenje po gradovima cini mi se. Panke bilo predstavljanje gradova, pa igre uvece, sada ovo sve isti kao u Parovima ucesnici, uz jos neke nebitne likove. Nadam se da ce sto manje ljudi gledati ovo, ali ipak... Velkm tu Serbija!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)