Orion IPTV
verujem da nemaju prava da ovo reklamiraju, ali to ipak rade...

[Image: Baneri-za-sajt-Formula1-4.jpg]
Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply
Dodali su Discovery kanale:
Discovery
TLC
Animal Planet
dodali su i RTV 2 i Baby TV

Reply
Vredi li ovih para sledeca akcija
iptv orion + internet 20 mbps 2350 din?
Reply
Pitaš da li vredi,pa ja bi bio presrećan da za te pare mogu sve to imati.Ja druže samo bežični net od 6mbps plaćam 1600 din,plus Total 1200 din.
Reply
(07. May 2013, 21:29)haker Wrote: Vredi li ovih para sledeca akcija

Mislim da vredi jer ja kod Telekoma placam 2700 sa internetom od 6mbps, tako da.....
Jedino sto mi fali kod Oriona jeste HBO paket i to je to Smile

Reply
Šta sad nude, sad imaju TV za 400 din. videh reklamu, nisam odlazio na sajt. To ako uzmeš sve, jel? Net/TV/Fon? Pa dobiješ po toj ceni? Nemaju HBO, ali eto ugurali su taj Pink. Žrtva je ta. On ide besplatno, AS bila je 400 din. kod njih, verovatno to nisu menjali, ne znam kakvi su sa Netom, jel to šta stabilno, a za fon to njihovo davanje minuta ka fixnim mrežama ka ostatku sveta, ima jeftinija varijanta, http://www.12voip.com/dashboard/. Ja ga koristim, uplatim 10€ i traje mi po 6 meseci. Cela EU sem nemaca na fixni 3 meseca za dž. USA/CA/AUS/NZ i još dosta zemalja na fixni čak i na mob. su fraj. Provereno radi, ne puca veza, to što piše na sajtu to je cena, nema dodatnih troškova, naknada, pa da vam pukne veza, pa opet zovi, pa oni opet skinu uspostavu veze. Tako da, razmislite za fon, ovo je jeftinija varijanta ako već uzimate i koristite za zvanje inostranstva. Orionu plaćaš, da bi on tebi dao nešto što je već džabe.
Reply
Za Orionov fon sam cuo od druga da nije dobar, ali je mnogo jeftiniji, ako hoces lose, a jeftinije pretpalti se kod Oriona.

Reply
IPTV mozes da uzmes i odvojeno, 400 din. U kombinaciji možeš uzeti sva 3 (iptv, fon, net) ili 2... Imaš na njihovom sajtu sve objašnjeno. Od skoro i KBC net počeo da pruža uz svoj internet Orionov iptv (sve ide preko wireless-a).
Reply
(07. May 2013, 21:29)haker Wrote: Vredi li ovih para sledeca akcija

da li može na internet da se iskoristi svih potencijalnih 20mb ako recimo iptv ne bih baš koristio ili nekako podele da jedan deo ide na iptv a drugi na net ? i kakav je taj njihov TvIT Box u odnosu na druge rutere?
ako neko ima nekih saznanja ...
Reply
20 mbps ? Ne znam koliko centrala podrzava toliki protok... To i u Orionu znaju. Ja, kao potencijalni korisnik se zalepim na pricu ''20 mbps'' ali u sustini ne mogu da izvucem 10 mbps. Hvataju na brojke... Los marketnig...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)