Izveštavanje TV stanica tokom/nakon vanrednih događaja
ja sam danas posle 14h prebacio sa RTS-a na b92,zato sto su na JAdnom Servisu samo reemitovali Cnn,Sky News i slicno,znaci totalno nespremni za ovakvo nesto, dok je 92-jka danas otkinula sve ostale.U isto vreme,na pinku je isla serija neka, deterdjenti i tako to,i nije bilo ni obavestenja o tome sta se desilo,valjda da ne uznemire kriticnu masu koja pomno prati ljubavne jade Hasana i Fatmire ;-)
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply
Ajd da jednom stanem u odbranu Pinka. Pink se u 13h ukljucio u Tadicevu konferenciju i isao je vanredni Dnevnik od jedno pola sata. Dosta dobro za njihove uslove i to da obicno nemaju obicaj da isprate vanredne dogadjaje.
Reply
(26. May 2011, 23:41)rados4ever Wrote: Veceras su se i Zene bavile Mladicem.

Zar to nije bilo ono Zgarište-ili-kako-se-već-zove? Šta reče?

U svakom slučaju, u 5 minuta koliko mi je stomak izdržao na toj emisiji, uhvatio sam retardiranu voditeljku kako indirektno postavlja pitanje da li će onaj biti ubijen u zatvoru od strane stranih tajnih službi, radikalku kako tupi o našoj deci™, patriotizmu i ostalim tricama i kučinama, i nekog tunjavog čije sam umotvorine na svu sreću zaboravio Facepalm .

Iskreno se nadam da Prvoj neće biti obnovljena dozvola za frekvenciju kada bude bio konkurs za par godina. Oni su veće zlo od Pinka u najavi.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(26. May 2011, 18:15)Miki Rudinski Wrote: Nije nikad koliko ja znam

(26. May 2011, 23:20)FOX river Wrote: Zajecarsko dopisnistvo je zatvoreno ili bese izmesteno u Bor.

To je to Thumb up . Pomešao sam Zaječar sa Zrenjaninom.

(26. May 2011, 23:20)FOX river Wrote: I ja sam prvo na dnevnik.hr video. Bili su Hrvati azurniji...

Jutarnji je bio prvi objavio. Njih su posle svi živi citirali.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(27. May 2011, 00:31)FOX river Wrote: Ajd da jednom stanem u odbranu Pinka. Pink se u 13h ukljucio u Tadicevu konferenciju i isao je vanredni Dnevnik od jedno pola sata. Dosta dobro za njihove uslove i to da obicno nemaju obicaj da isprate vanredne dogadjaje.
Iskreno mislim da nije problem u info redakciji. Na toj televiziji jedino ta redakcija i funkcioniše. Već je problem u menadžmentu, koji jednostavno da nalog šta će da se emituje. Ako menadžment proceni da im je serija bitnija, tako će i da bude.

Reply
Bilo je reci da RTSovo dopisnistvo iz Zajecara predje u Bor ili Knjazevac jer su se pokacili sa Nicicem i Sasom Mirkovicem oko prostorija koje koristi RTS a nisu placali redovno opstini. Ja stvarno neznam gde su sad locirani?
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
meni je cross-over Zariste/Zene bio totalni promasaj
Reply
rts je bas smorio uvece sa dokumentarcem i prosirenim vestima, kao da su hteli da se iskupe za neizvestavanje i prenosenje bbc-a u toku dana
Reply
Quote:znaci nije mi jasno kako su hrvati uspeli da to objave pre nas iako se ceo dogadjaj odvijao u Srbiji

Odgovor je dat u tekstu u novom broju nedeljnika Vreme:

Quote:Vest o hapšenju stigla je izokola: sa Briona, gde su se sastali Serž Bramerc, hrvatski državni tužilac Mladen Bajić i naš tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević – pa od nekog tamo do Gordana Malića, kolege iz zagrebačkog Jutarnjeg lista, koji je veoma dobro povezan gde treba. U prvom trenutku niko nije to ozbiljno shvatio: nije prvi put da se taj glas širi, pogotovo svakog 1. aprila... Onda je jedan izvor Vremena oko podneva potvrdio da je dobio službenu depešu i da je o Ratku Mladiću reč
Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply
Poruke iz tri teme su premeštene u ovu, gde ćemo nastaviti diskusiju o vanrednim programima u ovoj i budućim, sličnim situacijama.

Javite mi ako sam propustio neku poruku, a moderatori mogu i sami da je premeste ovamo.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)