Izveštavanje TV stanica tokom/nakon vanrednih događaja
I ja da dodam da devedesetdvojka uvek odradi profesionalno kad je u pitanju informativni program, njihove kamere su uvek na licu mesta sto kod RTSa nije tako, sta reci na kraju ljudi rade svoj posao kao sto radi CNN i BBC.
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
(26. May 2011, 14:40)Miki Rudinski Wrote: .... umesto da to odradi dopisnistvo RTSa iz Zrenjanina

Zar nije to dopisništvo bilo ugašeno? Confused
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Večeras u 20:05 na RTS1 prvi deo specijala od Mladiću.
Reply
(26. May 2011, 17:00)Eddie Maiden Wrote: Zar nije to dopisništvo bilo ugašeno? Confused

Nije nikad koliko ja znam, dopisnistvo u Zrenjaninu salje redovno priloge u emisiji Ovo je Srbija, i u druge informativne emisije a u Vojvodini RTS ima jos 4 dopisnistva: Vrsac, Kikinda Pancevo i Novi Sad.
Reply
Svaka cast nasim medijima sto su prvi objavili ovu vest,znaci nije mi jasno kako su hrvati uspeli da to objave pre nas iako se ceo dogadjaj odvijao u Srbiji....jos ja citam na jednom njihovom portalu i kazem sebi ma daaaj... kad ono za celih sat vremena zakasnjenja nasi mediji objavljuju "breaking news"
Reply
Steta da TV sa takvom informativom propadne. Valjda ce Grk/RTL da nastavi da ih razvija.
Reply
Zajecarsko dopisnistvo je zatvoreno ili bese izmesteno u Bor.

Edit: Opet ne refreshujem stranicu...

I ja sam prvo na dnevnik.hr video. Bili su Hrvati azurniji...
Reply
Veceras su se i Zene bavile Mladicem. Svidja mi se sto su se prilagodile trenutnim okolnostima. Marije nije bilo, umesto nje Zvezdana Jovanovic koja je i odradila veci deo emisije. Ocekivao sam da Maja sukobi misljenje sa Pop Lazickom.

Pohvalio bih Irenu o kojoj nisam imao neko misljenje ali sada pokazuje da u pravom formatu i te kako moze da se pokaze. VB nije neki reper za kvalitet voditelja.
Reply
Tokom celog dana sam gledao B92, super su odradili posao! Pohvale za Ivanu, odlično se snašla!
Reply
(26. May 2011, 23:41)rados4ever Wrote: Veceras su se i Zene bavile Mladicem.

mislim da je tema ovakve emisije totalno bzvz bila,koj ce im sad politizacija???
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)