Izveštavanje TV stanica tokom/nakon vanrednih događaja
Po obicaju na RTS uhvaceni potpuno nespremni kada se nesto veliko desi. Pogubljeni Stanojevic kao glavnu vest ponavlja da svetski mediji pod oznakom hitno objavljuju vest o hapsenju a onda se ukljuce u BBC World.
Drzavna televizija zavisi od informacija BBC-a i CNN-a a u pitanju je potpuno domaca vest, strasno.Thumb downFacepalmKolutam očima
Reply
B92 je najpspremnije dočekala ovo hapšenje... Za razliku od RTS-a koji se uključio u BBC i komentarisao njihov program Thumb down
Reply
To moze samo RTS RTS bljuc.
Reply
CNN je vesti preuzimala od B92
Reply
.... umesto da to odradi dopisnistvo RTSa iz Zrenjanina, pitam se zasta im samo ta dopisnistva uopste i sluze?
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Stvarno sve pohvale za B92, docekali su ovu vest najspremniji!
Reply
Kao i uvek odlicni, posebno voditeljka Ivana koja zna da se snadje, improvizuje i vodi breaking news program, mogla bi na CNN.

Imali su pripremljene reportaze, koristili bogatu arhivu, ukljucivali reportere, sve sto RTS nije mogao.

Reply
Pridružujem se pohvalama za B92 i Ivanu! Zaista su po ko zna koji put pokazali profesionalnost! Odmah su pozvali goste, reportere poslali na sva značajna mesta...zaista kao CNN ili BBC
Reply
Ovo je mucno gledati, od zamuckivanja i gresaka do pauza u vidu spice sa dramaticnom muzikom koju se nekako sklepali na brzinu sto im je verovatno najveci poduhvat danas.Facepalm

Reply
Krivo mi je sto ne mogu da pratim tv program jer sam na poslu, ali slusam radijski specijal na B92 i veoma sam zadovoljan.
[Image: forum2.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)