RTV Kragujevac
(02. Mar 2012, 21:21)Miki Rudinski Wrote: Палма+ никад није била на ch 65 са Рудника!Nono Већ је била на ch47 a касније је "прешла" на ch61 да би 2008 скинули предајник са Рудника због додела дозвола за емитовање од стране РРА!

Druze, iznenadjujes me po malo Mr Green Televizija Feman je bila na 47 kanalu sa predajnika Rudnik, a Palma Plus je bio na 65 kanalu.
Reply
koliko se sećam tako nešto beše na Rudniku pre nekih 6 godina...

Palma+ emituje na 24 uhf, jer taj predajnik iako slabiji, i na nižoj koti iste planine, bolje radi od glavnog, a pored ova dva, emituje i na još nekoliko lokacija i predajnika manje snage...

Ali kad može Balkan, što ne bi i Palma.

šta znam da kažem, piraterija na delu, a sa druge strane bar se čovek trudi da pokrije svoje područije što bolje (za razliku od skoro svih ostalih)
jedino mu je taj 24-ti glupost, a praviće i smetnje digitalnom emitovanju od Kruševca.
Stvarno ne mogu da verujem da Palma (sad pred izbore) ne može da se otvori za neki bolji predajnik, kabl i antene koji mogu da izguraju visoki 68 kanal bez problema.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Вероватно тај предајник на 26. каналу није власништво Палме Плус, него те бивше К12 (или како се већ зове). Дигитални сигнал са Гоча ће квалитетније покривати Јагодину и околину него исти са Авале, али тај предајник прави огромне сметње.
Reply
Zanimljivo i to, da je regionalna Kragujevacka televizija "Kanal 9 " isla sa vise predajnickih Lokacija!
C-51 Rudnik (2005-2008)!
C-31 Zezelj "RRA"
C-52 Rajkinac "RRA"
C-12 Strazevica "RRA"

Samo me zanima da li uopste radu zadnja dva predajnika (Rajkinac i Strazevica)???
-----------------------------------------------------------------
Digitalni signal sa Goca, mora da pokrije sledece lokacije:
Cacak, Kraljevo, Vrnjacku Banju, Trstenik, Krusevac, Aleksandrovac (Rataje), Jagodina i Paracin. E sad moze da se desi da oni paneli bas budu prema istoku okrenuti, da ce slabo primati digitalni signal, na lokaciji Kraljevo i Cacak.
Reply
Не брини, Чачак и Краљево имају Овчар. Иначе по плану за иниц. мрежу Гоч и треба да буде усмерен према истоку.
Ацо, хваташ ли РТС2 на 26. каналу?
Reply
Ne brinem se, nego postojice verovatnoca da u naseljenom mestu koji vodi Kraljevo i Kragujevac da u Vitanovac, Ravanica, Cukujevac, Stubal, Sirca, Vitkovac, Guberevac, Balosava i Godacica nece moci da primaju sa Ovcara nego sa Goca ko sad sa anolognom sto imaju. E sad me interesuje dal ce u tim naseljenim mestima da baca digitalni prijem ili ne??? Češ češ Hmmm

(03. Mar 2012, 12:42)BoshkoIgich Wrote: Ацо, хваташ ли РТС2 на 26. каналу?
Nisam probao, ali pogledacu Thumb up
Reply
Što se tiče Kanala 9 on je pre 2005 bio na Rudniku, mislim da je počeo 2003 sa Rudnika, a njihov predajnik na 12 kanalu rekao bih da radi, kod mene je bio slab signal, antenu nisam okretao skoro tak da ne znam kakav je signal sada.
Reply
Prvo su bili na VHF 9, prvo iz grada, pa kasnije negde sa padina Crnog Vrha, mislim sa Bešnjaje.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
@B. Igic: Pogledao sam i nema Rts 2 na C-26.
Reply
А видео сам да хваташ ТВ Вујић на 66. каналу? Вероватно РТС са Маљена емитује са већим усмерењем од ТВ Вујић. Иначе отишли смо у погрешном смеру. Где је админ/мод да премести поруке у тему "ТВ етар у вашем месту" или другу пригодну тему?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)