Ex-Yu muzički kanali na 16° istočno
Meni je nelogično što neki operateri u BiH (HOME.TV) i HR (B.net) drže DM u dodatnom paketu.
Reply
iskreno stari svet plus je bio jedina normalan muzicka tv.Sa rasponom muzike od roka do urbanih narodnjaka.Nažalost vecina balkanaca vole ove Shabane,
Reply
Ne možeš upoređivati Mtv sa našim muzičkim stanicama.MTV ima više kanala,ima svojih paketa plus ja MTV i ne smatram muzičkim kanalom,jer tamo ima najviše teen buđavih emisija.Dok ti na You tubu ne možeš gledati prevedene serije koje prikazuje Fox,muzika je drugo.Nadam se da će ih što pre ukinuti jer su nepotrebne.
Reply
Promenjen naziv teme, pošto se diskusija proširila na celokupnu situaciju sa muzičkim kanalima na 16° istočno.
Reply
Kanal "Soko TV" napustio satelit. Bilo je samo pitanje vremena.
Reply
Čisto da ostane zabeleženo da se na satelitu pojavio i drugi kanal TV Duga - Duga Live...

[Image: vlcsnap-2015-09-11-12h39.png]
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Nije preneto, Al Jazeera Balkans HD je napustila 16e. Nezvanicno pisu na novisf da je dopis stigao iz Dohe zbog nezadovoljstva mnogih zasto engleska verzija nije u HD-u na satelitu, ali ne verujem.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
DM Sat pokrece muzicko takmicenje Zvezde dijaspore u sa radnji sa Vanev rodukcijom
Reply
To baš i nije za ovu temu.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Nisam siguran gde da stavim post, s obzirom da se Jugoton TV emituje na satelitu ali kodirano preko Max TV-a.

Hteo bih da pohalim ovu televiziju i zaista je doživljavam kao najbolji EX YU muzički kanal.

Zašto SBB  ne uvodi ovaj kanal? Mislim, već je u ponudi najdosadniji EX YU muzički kanal CMC a Jugoton dolazi iz iste "tvornice".

Hmmm  Hmmm  Hmmm
[Image: sars.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)