TV gafovi
(15. May 2011, 23:16)hawkeye Wrote: Znate ono kad u šali prevedete Novi Sad kao New Now?

Šteta što nije bila dosledna, pa da pomene i Saturdayicu. Smile

Reply
http://www.trojka.rs/zanimljivosti/sira-...ortan.html
Mr Green
Reply
LOL 2 ROFL LOL
Reply
Quote:Adriana Čortan priča engleski i kad ne treba: Omaklo mi se! VIDEO
M.J. - 16. 05. 2011.16:22h

Voditeljka je Novi Sad prevela na engleski, nazvavši ga: "New Now"!

[Image: 4182_adriana-cortan-foto-zoran-loncarevi...1305555915]

"Hau jes nou, Pliz, ken ju translejt mi tu anadr pejdž of d strit, New Now" je onaj engleski jezik koga treba zaboraviti, odomaćen u našem kolokvijalnom govoru kao sprdanje na račun neznalica. Adrijana Čortan ga je primenila u emisiji, a da nije bila ni svesna.
- To je interna zafrkancija koju godinama koristimo, bukvalno preveden Novi Sad - "New Now", kao i gomila drugih izraza koje u šali koristimo. Meni se to u emisiji omaklo - rekla nam je Adriana Čortan nakon što se snimak njenog "prevoda" našao na internetu.

- Šta da radim, vidim da je klip postao popularan. Nisam to namerno htela, pogotovo ne sa gošćom koja govori engleski, nisam ni bila svesna - objasnila je Andrjana koja se ovom izjavom svrstala u takmičare za kategoriju "Naj lapsus".

Adrianina gošća nije primetila ništa neobično, emisjija je normalno nastavljena i sve bi prošlo neopaženo da se snimak nije pojavio sada, mesec dana posle emitovanja...

izvor: Blic - Puls
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Lapsus my ass!Facepalm
Reply
Pravdala se i u emisiji:D

Reply
Evo neceg iz mog kraja:

Napad smeha

Ovi sa Avale su mi jaki!

Epic!
Reply

Pljus
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Reply
^ Hahahaha...zaplakah  ROFL

Tako je to kada se gutaju samoglasnici, a bogami i suglasnici...ono sto je on hteo reci "man'staciju" pretvorilo se u "menstruaciju" LOL
Mada, ko zna...mozda je on stvarno nedavno posecivao neke menstruacije, pa se u momentu prisetio   Mr Green

Evo ga jedan sa Studija B:

Ovo mu dodje kao odgovor na pitanje zasto ima toliko viceva o policajcima LOL
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)