Televizija BN
Pa bolje da ih izbace. Dovoljan je Pink u Srbiji sa svojih 30 kanala.

Reply
Biće kodirani na satelitu, pa sigurno zato traže.
Jesi siguran da su oni morali da plate SBB-u?
Reply
Da da, nisu bili platili, pa su ih iz SBB-a skinuli na 2 nedelje, sve dok nisu platili i na kraju su ih vratili i ubacili i BN music u D3-u. Bilo je čak i ovde na forumu screanshoot-ova kako su se iz BN-a žalili, išao je kajron, parafraziram: "Od danas exkluzivno samo u IPTV Srbija, u SBB-u nismo dostupni"... Najbolja komparacija ko SBB-u plaća za emitovanje je, ima ih na analognoj i D3, dok na D3i platformi ovih kanala nema!
Reply
Znam da su imali neke probleme sa SBB-om i da se nisu emitovali ali nisam znao razlog toga.
Reply
Quote:BN počinje s kodiranjem programa

BN Televizija od 30. decembra ove godine nakon 18 sati počinje s privremenim, a nakon toga o trajnim kodiranjem programa koji se emituje putem satelita na području Evrope.

U početku će kodiranje biti u čestim vremenskim razmacima koji će vremenom biti sve intenzivniji. Razlog ovakve odluke ima dva cilja. "Prvi je mogućnost emitovanja kvalitetnijih sadržaja u zatvorenim sistemima, a drugi je ekonomski aspekt koji je nezaobilazan", saopštili su sa BN-a.

Gledaocima koji žele nastaviti pratiti program, BN nudi mogućnost izbora jednog od resivera i godišnju pretplatu u iznosu od 89 eura.

http://teve.ba/article/17013/bn-pocinje-...m-programa

Možda ovo znači da će Total TV da uvede zemaljsku verziju BN-a jer je nelogično da nema jedan od najgledanijih kanala iz RS.
Reply
U prevodu: ko hoće da nas gleda - neka plati 7,4 evra mesečno (89 evra godišnje/12 meseci), a ko neće - ne mora.
Reply
Preko totala ih nema vec par dana unazad. I dalje se kanal nalazi na listi ali nije gledljiv.
Reply
Crna slika kod mene na kablovskoj.
Fruškogorski FM PIRATI:
19.07.2014.
93,8 Dalrádió
96,9 Radio Grmeč
98,2 Aškali
99,1 Srpska Krajina
104,2 Antena
104,5 Jesenjin
105,7 Guess FM
Reply
Kod mene na Jotelu dostupna oba kanala i nema prekida
Reply
Imaju solidan Dnevnik i dve-tri interesantne političke emisije. Sve drugo je blagi užas, počev od muzike koja je gora i od Grand show-a. Da ne pominjem onaj njihov muzički kanal gde po ceo dan idu ti i takvi spotovi. Što je najgore od svega, upravo zbog te muzike i emisija gde gostuju turbo tezgijaneri (uz po neki častan izuzetak) su i gledani - čini mi se najgledaniji u RS, visoko kotirani na nivou cele BiH, a sigurno i u Srbiji i dijaspori. Otprilike naš prosečan čovek gleda Pink i BN.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)